Mohácsy Mátyás-Porpáczy Aladár: A szamóca, a málna és a szeder termesztése. Bp., 1957, Mezőgazdasági Kiadó. Első kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
Csatári-Szűts Kálmán-Komjáti István: Borsó és babtermesztés. Mezőgazdasági Kiskönyvtár. Bp.,1965, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.
Gazdasági alapismeretek. Kézikönyv a m. kir. téli gazdasági tanfolyamok hallgatói részére. Bp., 1938, "Pátria", 479 p. Negyedik, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadt gerinccel, foltos, a könyvtest részben elvált a borítótól.
Ignácz Sándor: Méhészet. Gyakorlati tanácsadó kezdő és előrehaladott méhészek számára. 5. átdolg. és bőv. kiad. Bp. 1939, Athenaeum. Gazdag szövegközti képanyaggal. Korabeli kopottas félvászon kötésben, néhány lap sérült.
Schandl József: Juhtenyésztés. Függelék: A kecske tenyésztése. Bp.,1960, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos papírborítóval, a hátsó kötéstábla foltos, az utolsó egy-két lap foltos, hullámos.