https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 451
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1732177
16097
316
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyáry Andor: Az erdők leánya. 1. évf. 17. sz. Bp., 1941, Magyar Népművelők Társasága. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1732532
16098
316
0
2200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Károli Gáspár: Két könyv. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta Harsányi András. Magyar Irodalmi Ritkaságok 50. sz. Bp.,(1940), Budapesti Evangélikus Leánygimnázium,(Királyi Magyar Egyetemi Nyomda), 144 p. Kiadói papírkötés, a könyvtest részben elvált a borítótól.
Das Lot is nicht erreichbar
1732170
16099
316
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kriza János: Erdélyi tájszótár. h.n., é.n., Erdélyi Helikon Barátai. Kiadói halina kötés, kissé foltos halina-kötéssel. 1735004
16100
316
0
2600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Egy marék búza. Elbeszélések. Szerkesztette és bevezetéssel ellátta Szíj Rezső. (Bp.), 1943, Misztótfalusi, (Pápa, Főiskolai Nyomda-ny.), 151 p. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a borító sérült, hiányos, és az első 4-5 lap széle sérült, felvágatlan lapokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
1732495
16101
316
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Fischer M.: Dante. Fordította: Dr. Pitroff Pál. Zászlónk Könyvtára 4. sz. Bp.,1926, "Élet". Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1627640
16102
316
0
100
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pintér Jenő: Magyar kereskedők nyelvvédő könyve. Bp., 1938, Sárkány Nyomda Rt. Kiadói papírkötésben, javított borítóval, és címoldallal, körbevágott lapszélekkel. 1731536
16103
316
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dante: A pokol. Dante Komédiája I. Bp.,é.n., Révai, 300 p. Félvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó kötéstábla viseltes, egy-két ceruzás bejegyzéssel. 1732478
16104
316
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tudor Arghezi: Ének az emberről. Fordította: Szemlér Ferenc. Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval. Bottyán János (1911-1984) református lelkész, író, szerkesztő ex libris-ével.
Das Lot is nicht erreichbar
1732348
16105
316
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Sinka István: Az élők félnek. Turul falufüzetek 1. Bp., 1939, Bólyai Akadémia, ("Jövő"-ny.) Első kiadás. Kiadói papírkötés, a szerző arcképével, foltos.
Das Lot is nicht erreichbar
1732343
16106
316
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szabó Dezső: Ének a révben. Tolnai Gábor kisérő tanulmányával. Körmendy Miniatűr Könyvtára. Bp.,[1947], Körmendy, 108 p. Kiadói papírkötésben, illusztrált papírborító nélkül.
Das Lot is nicht erreichbar
1737783
16107
316
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Károly: Magyar szigetvilágban ma és holnap. New York, 1984, Püski. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1737749
16108
316
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Sorsod művészete. Gérecz Attila versei és utóélete 2. Bp., 2006, Stádium. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse