Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 451

Nyáry Andor: Az erdők leánya. 1. évf. 17. sz. Bp., 1941, Magyar Népművelők Társasága. Kiadói papírkötés.
16097.

Rufpreis:
1 600 HUF

16098.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kriza János: Erdélyi tájszótár. h.n., é.n., Erdélyi Helikon Barátai. Kiadói halina kötés, kissé foltos halina-kötéssel.
16099.

Rufpreis:
3 000 HUF

16100.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Dr. Fischer M.: Dante. Fordította: Dr. Pitroff Pál. Zászlónk Könyvtára 4. sz. Bp.,1926, "Élet". Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16101.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pintér Jenő: Magyar kereskedők nyelvvédő könyve. Bp., 1938, Sárkány Nyomda Rt. Kiadói papírkötésben, javított borítóval, és címoldallal, körbevágott lapszélekkel.
16102.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Dante: A pokol. Dante Komédiája I. Bp.,é.n., Révai, 300 p. Félvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó kötéstábla viseltes, egy-két ceruzás bejegyzéssel.
16103.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tudor Arghezi: Ének az emberről. Fordította: Szemlér Ferenc. Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.   Bottyán János (1911-1984) református lelkész, író, szerkesztő ex libris-ével.
16104.

Rufpreis:
800 HUF

Sinka István: Az élők félnek. Turul falufüzetek 1. Bp., 1939, Bólyai Akadémia, ("Jövő"-ny.) Első kiadás. Kiadói papírkötés, a szerző arcképével, foltos.
16105.

Rufpreis:
3 000 HUF

16106.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nagy Károly: Magyar szigetvilágban ma és holnap. New York, 1984, Püski. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16107.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sorsod művészete. Gérecz Attila versei és utóélete 2. Bp., 2006, Stádium. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
16108.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF