Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 451

Egyetemes regénytár két kötete, 2 db:  Bródy Sándor: Színészvér I. kötet. A címoldal hiányzik, két lap kijár.  Heltai Jenő: Nyári rege. Két kijáró lappal, intézményi bélyegzővel, a gerinc kissé sérült. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, a borítók foltosak, kopottak.
16159.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vegyes könyv tétel, 2 db:  Paál Sándor: A székely nép. Bp., 1904, Lamep R. (Wodianer F. és Fiai),(Kreisler József-ny. Breznóbánya.) Papírkötés, rossz, széteső állapotban.  Versekben tündöklő Erdély. Magyar költők erdélyi verseinek gyűjteménye a gyulafehérvári soroktól mind a mái napig. Egybeszedte Szentimrei Jenő. Kolozsvár, 1941, Lepage Lajos. Papírkötés, rossz állapotban, a kötése sérült, a gerince szétvált, a papír védőborítója hiányzik, a
16160.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tormay Cécile: Emberek a kövek között. Bp.,1921, Franklin-Társulat. Hetedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval.
16161.

Rufpreis:
1 000 HUF

Babits Mihály: A második ének. A könyv kiállítását Lengyel Lajos tervezte. Az előszót Török Sophie írta. A címlaprajz Bernáth Aurél műve. Bp.,1942, Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt., (Hungária Nyomda-ny.), 103 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, foltos, sérült gerinccel, kötéssel. Számozott (2000/1886.) példány.
16162.

Rufpreis:
2 000 HUF

16163.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hajós József: A bölcselet története. Székesfehérvár, 1941, Vörösmarty Nyomda. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, intézményi bélyegzővel.
16164.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hegedűs Sándor, ifj.: A sipkásfejű veréb. Regény. A szerző húgának dedikálva! Bp., (1931), Singer és Wolfner. (Globus ny.). 166,[2] p. Fűzve, illusztrált kiadói papírborítóban. Egészvászon védőborítóval.
16165.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

16166.

Rufpreis:
5 000 HUF

16167.

Rufpreis:
2 800 HUF

Petőfi Sándor: János vitéz. Bp., é.n., Franklin. Átkötött illusztrált félvászon-kötés, ex libri-szel.
16168.

Rufpreis:
1 000 HUF

16169.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ady Endre: Az utolsó hajók. Bp., é.n., Athenaeum, 158 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, kijáró elülső egészvászon szennylappal, ex libris-szel.
16170.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF