Keramiken Zahl der Lose: 26
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1643667
11085
316
Art-ceramics
Dekoratív, háromrészes mázas kerámia falidísz, jelzett, 35×10,5 cm 1733394
11086
316
Art-ceramics
Kerámia és porcelán tárgyak: Összesen: 4 db, jelzett mázas kerámia és porcelán, hibátlan, m:13 és 25 cm
1732907
11087
316
Art-ceramics
Só-bors szóró mázas kerámia, m:9 cm (2×)
1687533
11088
316
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri kerámia mackó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
1687556
11089
316
Art-ceramics
1733830
11090
316
Art-ceramics
Iparművész figura, mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, m: 32 cm
1736110
11091
316
Art-ceramics
Elefántos mécsestartó, mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, m: 9 cm
1624859
11092
316
Art-ceramics
Nagyméretű kínai padlóváza. Kézzel festett, benyomott alakzatokkal. Belül egy hajszálrepedéssel./ Chinese standing vase 55 cm 1548273
11093
316
Art-ceramics
1623961
11095
316
Art-ceramics
Díszes kerámia törzsi maszk, jelzett, kopásokkal, 27,5×14,5 cm
1653034
11096
316
Art-ceramics
Szécsi kerámia: Kendős lány virágcsokorral, kézzel festett részben mázas kerámia, jelzett, kopott, m: 18 cm 1590800
11097
316
Art-ceramics
Jelzett (R) iparművész retró asztali lámpa, mázas kerámia, elvágott zsinórral, hibátlan, m: 22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF