Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 56
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1729539
31199
315
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
Homonnay Jenő (1883-?) DN "Egyesült Keresztény Nemzeti Liga" Cu jelvény vízszintes tűvel (26mm) T:2 1728620
31200
315
Numismatik
DN Háborúellenes, zománcozott fém jelvény (15mm) T:2 1729707
31201
315
500
Numismatik
DN Atlétikai Br díjérem füllel, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (30mm) T:2
1713329
31202
315
Numismatik
DN "Wesselényi Kereskedelmi" zománcozott Br gomblyukjelvény (14x19mm) T:2
1729683
31203
315
500
Numismatik
DN Vallásos témájú fém mágnes (30-45mm) T:2,2-
1729638
31204
315
500
Numismatik
DN Futót ábrázoló Br plakett (69mm) T:2- patina 1729619
31205
315
500
Numismatik
DN "Honvéd Phoenix S.E." aranyozott fém medál (~31x50mm) T:2,2- 1729672
31206
315
Numismatik
DN "Honvéd Phoenix S.E." aranyozott fém medál nemzetiszínű szalagon (~31x50mm) T:2,2- 1729675
31207
315
600
Numismatik
DN "Honvéd Phoenix S.E." ezüstözött fém díjérem (50mm) (2x) T:2- ph. 1729684
31208
315
500
Numismatik
DN "Honvéd Phoenix S.E." aranyozott fém díjérem (50mm) T:2- ph. 1691593
31209
315
Numismatik
Franciaország 1866-1955. "Francia Akadémiai Pálma Rend Tiszti fokozata" jelzett Ag kitüntetés, zománcozással, mellszalagon (28x35mm) T:2 zománchiány / France 1866-1955. "Order of the Academic Palms, Officer" hallmarked Ag decoration, enamelled, with ribbon (28x35mm) C:XF some enamel missing
1729685
31210
315
500
Numismatik
Franciaország 1926. "Pour Dieu et Patrie (Istenért és hazáért)" fém lövészeti sportérem (40mm) T:2- szennyeződés, fülnyom France 1926. "Pour Dieu et Patrie" metal shooting sport medal (40mm) C:VF stain, earmark
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF