Juwelen

Zahl der Lose: 157

Ezüst cigarettatárca díszítéssel 118 g,  10,5x7,5 cm / Silver cigarette holder 118 g
19144.

Rufpreis:
12 000 HUF

Jelzett, mesterjegyes, köves ezüst gyűrű, sérüléssel  / Silver ring  size: 65,  11,2 g
19145.

Rufpreis:
5 000 HUF

2 db régi arany nyakkendőtű. Jelzettek, egyik díszített. 14 K / 14 C gold necktie pin 3,37g
19146.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

14 arany keretben festett porcelán medál, amulet / 14 C gold amulet, medal 4 cm, bruttó 4,7 g
19147.

Rufpreis:
12 000 HUF
11

14 K fehérarany és arany jegy/eljegyzési gyűrű. Jelzett, egy brillel / White and yellow gold ring 4,96g size: 50
19148.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Szent György medál. 14K arany. / St George medal 14 C gold 4,97g, d:26 mm
19149.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

2 db régi, díszített 14 K-os arany női zsebóratok, egyik üveggel / 2 old gold pocket watch cases bruttó: 16,8 g
19150.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Ezüst(Ag) oroszlános tálka, jelzett, d: 10 cm, nettó: 49,2 g
19151.

Rufpreis:
12 000 HUF

19152.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

cca 1900 14K arany karóra arany szíjjal. Az óra szerkezet javításra szorul. / 14 C gold wristwatch does not work. Br:19,4 g
19153.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Régi, karneolköves arany pecsétgyűrű. 14K / Vintage 14 c gold ring with carneol gem. 5,44 g, size: 63
19154.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

14 K fehérarany eljegyzési gyűrű. Jelzett, mesterjegyes, két kis brillel / White gold engagement ring 1,56g size: 51
19155.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF