Juwelen Zahl der Lose: 157
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1730205
19144
315
Jewellery
Ezüst cigarettatárca díszítéssel 118 g, 10,5x7,5 cm / Silver cigarette holder 118 g 1729917
19145
315
Jewellery
Jelzett, mesterjegyes, köves ezüst gyűrű, sérüléssel / Silver ring size: 65, 11,2 g 1729983
19146
315
26000
Jewellery
2 db régi arany nyakkendőtű. Jelzettek, egyik díszített. 14 K / 14 C gold necktie pin 3,37g 1729964
19147
315
Jewellery
14 arany keretben festett porcelán medál, amulet / 14 C gold amulet, medal 4 cm, bruttó 4,7 g 1729958
19148
315
34000
Jewellery
14 K fehérarany és arany jegy/eljegyzési gyűrű. Jelzett, egy brillel / White and yellow gold ring 4,96g size: 50 1729969
19149
315
36000
Jewellery
Szent György medál. 14K arany. / St George medal 14 C gold 4,97g, d:26 mm
1730010
19150
315
80000
Jewellery
2 db régi, díszített 14 K-os arany női zsebóratok, egyik üveggel / 2 old gold pocket watch cases bruttó: 16,8 g
1701967
19151
315
Jewellery
Ezüst(Ag) oroszlános tálka, jelzett, d: 10 cm, nettó: 49,2 g
1617080
19152
315
36000
Jewellery
1730080
19153
315
80000
Jewellery
cca 1900 14K arany karóra arany szíjjal. Az óra szerkezet javításra szorul. / 14 C gold wristwatch does not work. Br:19,4 g
1729887
19154
315
36000
Jewellery
Régi, karneolköves arany pecsétgyűrű. 14K / Vintage 14 c gold ring with carneol gem. 5,44 g, size: 63 1729949
19155
315
Jewellery
14 K fehérarany eljegyzési gyűrű. Jelzett, mesterjegyes, két kis brillel / White gold engagement ring 1,56g size: 51 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF