Juwelen Zahl der Lose: 157
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1725724
19108
315
Jewellery
Ezüst(Ag) fantáziaszemes karkötő, 3 kis függővel, jelzett, h: 18 cm, nettó: 2,7 g
1725713
19109
315
Jewellery
Ezüst(Ag) glídes karkötő, jelzett, h: 17,5 cm, nettó: 7,7 g 1725764
19110
315
Jewellery
Ezüst(Ag) szív függő kövekkel díszítve, jelzett, 2x2,8 cm, bruttó: 4 g 1725759
19111
315
Jewellery
Ezüst(Ag) mintás karikafülbevalópár, jelzett, d: 2,7 cm, nettó: 3,7 g 1725739
19112
315
Jewellery
Ezüst(Ag) kopt kereszt függő angyalokkal, jelzett, 3,4x4,5 cm, nettó: 8,9 g 1725737
19113
315
Jewellery
Ezüst(Ag) íves négyszögletes karperec, jelzett, 6x5 cm, nettó: 15,2 g 1725783
19114
315
Jewellery
Ezüst(Ag) korpuszos kereszt függő, jelzett, 4,5x2,4 cm, nettó: 4,5 g 1725785
19115
315
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott szív medál, jelzett, 2,8x3,5 cm, 4,5 g 1725790
19116
315
Jewellery
Ezüst(Ag) csüngős bokalánc, állítható hosszúságú, jelzett, h: 20-23 cm, nettó: 2,2 g 1725708
19117
315
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) masszív figaro karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 18,2 g 1725623
19118
315
Jewellery
Ezüst(Ag) négyszálas fonott karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 5,3 g 1725799
19119
315
Jewellery
Ezüst(Ag) fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 6,2 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF