Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 55

Ráth-Végh István: Az emberi butaság kultúrtörténete I.-II.. Bp., 1940, Cserépfalvi. Kiadói egészvászon-kötés, eredeti papírborító bekötve.
15698.

Rufpreis:
2 000 HUF

15699.

Rufpreis:
3 000 HUF

15700.

Rufpreis:
1 200 HUF

15701.

Rufpreis:
1 200 HUF

15702.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tóth József: A számok törvényszerűsége a közgazdaságban. Bp., 1940, Gergely R. Könyvkereskedése. Kiadói papírkötés.
15703.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Lederer Emma: Egyetemes művelődéstörténet: Bp., 1935. Káldor. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
15704.

Rufpreis:
1 000 HUF

Harkányi Ede: Babonák ellen. Kísérlet az erkölcsi világ gazdasági alapjainak meghatározására. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp.,1907, Grill Károly, (Légrády-ny.) Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, egy-két helyen ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.
15705.

Rufpreis:
1 200 HUF

15706.

Rufpreis:
2 000 HUF

15707.

Rufpreis:
1 200 HUF

15708.

Rufpreis:
3 000 HUF

15709.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF