Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 142

15354.

Rufpreis:
1 000 HUF

15355.

Rufpreis:
1 000 HUF

15356.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bubryák István: Pipás Pista talán igaz története. Emléktöredékek monológként. Szeged, 2013, Bubryák Stúdió. A szerző dedikációjával. Papírkötésben, jó állapotban.
15357.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kozák József et al.: Mi és a huszadik század. Gyerekkorunk, ifjúságunk 1920-1929. h. n., é. n., Readkció Kft. Papírkötésben, jó állapotban.
15358.

Rufpreis:
1 200 HUF

15359.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Az igazság a Nagy Imre ügyben. Szerk.: Kenedi János. Bp., 1989, Századvég - Nyilvánosság Klub. Papírkötésben, jó állapotban.
15360.

Rufpreis:
1 400 HUF

15361.

Rufpreis:
3 000 HUF

15362.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dr. Bendefy-Benda László: Ősidők. Bp., 1934. Magyar Etiópiai Expedíció Országos Bizottsága. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben
15363.

Rufpreis:
2 000 HUF

Litván György: Jászi Oszkár. Milleniumi Magyar Történelem. Bp.,2003, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
15364.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes könyvtétel, történelem témában, 4 db:   Hankó Ildikó-Kiszely István: A nádori kripta. Szekszárd,1990, Babits. Kiadói papírkötés, jó állapotban.  Heiszler Vilmos-Szakács Margit-Vörös Károly: Photo Habsburg, Frigyes főherceg és családja. Bp.,1988, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, sok képpel, jó állapotban.  Gonda Imre-Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1978, Gondolat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, fakó gerinccel, jó állapotban.  Franz Herre: Ferenc József élete és kora. Fordította: Farkas Tünde-Balázs István. Bp.,2000, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
15365.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF