Flohmarkt Zahl der Lose: 241
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1548310
11353
315
Flea Market
Haidekker női dizájn borítéktáska, bélyegekkel díszítve, barna műbőr, jelzett, újszerű állapotban, 29,5x14 cm
1548381
11354
315
Flea Market
5 db hajpánt + 4 db masnis-virágos kitűző, jó állapotban
1709766
11355
315
Flea Market
Régi fém színházi látcső, viseltes bőr borítással, eredeti bőr tokjában, 10x7,5 cm 1699299
11356
315
Flea Market
Alpakka evő és szervírozó eszközök, 5 db, (villa, húsvilla, szószos kanál, tojás tartó, sótartó), közte Berndorf ezüstözött szárú húsvillával, jelzettek, kopottak, a sótartón kis sérülés. 1699248
11357
315
Flea Market
14 db kalaptű, különböző hosszúságban 1727174
11358
315
Flea Market
3 db bőrkötésű notesz és tartó, kb. 17×22 cm
1728572
11359
315
Flea Market
Elefánt, faragott fa figura, 9x9x5 cm 1728831
11360
315
Flea Market
Régi Fiat 500 kisautó, 2 db, kopottas állapotban, 11x5x4,5 cm
1728852
11361
315
Flea Market
Régi Ford kisautó, 2 db, egyik sérült, 16x7x5 cm 1728858
11362
315
Flea Market
Rég kisautó (rendőrautó, mentőautó, tűzoltó), 3 db, kopottas állapotban, 11x4,5x4 cm
1730315
11363
315
Flea Market
6 db-os nagyítókészlet eredeti dobozában 1695739
11364
315
Flea Market
"Stavanger" norvég fém fedeles kupa, ón díszítésekkel, jelzett, fedél belső peremén deformációval, m: 18 cm, d: 8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF