Flohmarkt

Zahl der Lose: 241

Haidekker  női dizájn borítéktáska, bélyegekkel díszítve, barna műbőr, jelzett, újszerű állapotban, 29,5x14 cm
11353.

Rufpreis:
2 400 HUF

5 db hajpánt + 4 db masnis-virágos kitűző, jó állapotban
11354.

Rufpreis:
800 HUF

Régi fém színházi látcső, viseltes bőr borítással, eredeti bőr tokjában, 10x7,5 cm
11355.

Rufpreis:
3 000 HUF

Alpakka evő és szervírozó eszközök, 5 db, (villa, húsvilla, szószos kanál, tojás tartó, sótartó), közte Berndorf ezüstözött szárú húsvillával, jelzettek, kopottak, a sótartón kis sérülés.
11356.

Rufpreis:
800 HUF

14 db kalaptű, különböző hosszúságban
11357.

Rufpreis:
1 600 HUF

3 db bőrkötésű notesz és tartó, kb. 17×22 cm
11358.

Rufpreis:
1 000 HUF

Elefánt, faragott fa figura, 9x9x5 cm
11359.

Rufpreis:
1 000 HUF

Régi Fiat 500 kisautó, 2 db, kopottas állapotban, 11x5x4,5 cm
11360.

Rufpreis:
6 000 HUF

Régi Ford kisautó, 2 db, egyik sérült, 16x7x5 cm
11361.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rég kisautó (rendőrautó, mentőautó, tűzoltó), 3 db, kopottas állapotban, 11x4,5x4 cm
11362.

Rufpreis:
6 000 HUF

6 db-os nagyítókészlet eredeti dobozában
11363.

Rufpreis:
3 000 HUF

"Stavanger" norvég fém fedeles kupa, ón díszítésekkel, jelzett, fedél belső peremén deformációval, m: 18 cm, d: 8 cm
11364.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF