Flohmarkt Zahl der Lose: 241
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1703306
11510
315
Flea Market
Régi spirituszos teafőző, kopott, m: 36,5 cm 1707331
11511
315
Flea Market
Argentor szecessziós stílusú tál, jelzett, 32x19 cm 1707564
11512
315
Flea Market
Réz modern gyertyatartó (falikar), m:42 cm
1726532
11513
315
Flea Market
Lampart régi petróleumlámpa, fém-üveg testtel, jelzett, m: 42 cm 1726593
11514
315
Flea Market
Christofle 2 db alpakka tálca gravírozott "Pilvax" feliratokkal, karcos, jelzett, d:25 cm ( 2×) 1726566
11515
315
Flea Market
Hacker és Társa 2 db alpakka tálca gravírozott "Pilvax" és "Máv Takarék" feliratokkal, karcos, jelzett, 37×25 cm ( 2×)
1726621
11516
315
Flea Market
Hermann alpakka tálca gravírozott "Hotel Duna" felirattal, karcos, jelzett, d:23,5 cm
1726643
11517
315
Flea Market
Hacker és Társa alpakka tálca gravírozott "Pilvax" és "Floris cukrászda" feliratokkal, karcos, jelzett, 37×24,5 cm
1727925
11518
315
Flea Market
Régi spiáter petróleumlámpa, gazdagon díszített, jelzett, hibátlan burával, m:46 cm 1725681
11519
315
Flea Market
Jelzett (Bracia Henneberg) réz falikép, keretben, 36×20 cm 1716301
11520
315
Flea Market
Nagyméretű fekete bőr. 130x60 cm 1149527
11521
315
Flea Market
Régi fotóalbum fém veretekkel, "Gyula" címerrel, kisebb és nagyobb méretű fotókhoz, 14x10 és 9x6 cm-es fotókhoz, gerincnél levált
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF