Flohmarkt

Zahl der Lose: 241

Régi spirituszos teafőző, kopott, m: 36,5 cm
11510.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Argentor szecessziós stílusú tál, jelzett, 32x19 cm
11511.

Rufpreis:
2 000 HUF

Réz modern gyertyatartó (falikar), m:42 cm
11512.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lampart régi petróleumlámpa, fém-üveg testtel, jelzett, m: 42 cm
11513.

Rufpreis:
2 400 HUF
20

Christofle 2 db alpakka tálca  gravírozott "Pilvax" feliratokkal, karcos, jelzett, d:25 cm ( 2×)
11514.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hacker és Társa 2 db alpakka tálca  gravírozott "Pilvax" és "Máv Takarék" feliratokkal, karcos, jelzett, 37×25 cm ( 2×)
11515.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hermann alpakka tálca  gravírozott "Hotel Duna" felirattal, karcos, jelzett, d:23,5 cm
11516.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hacker és Társa alpakka tálca gravírozott "Pilvax" és "Floris cukrászda" feliratokkal, karcos, jelzett, 37×24,5 cm
11517.

Rufpreis:
3 000 HUF

Régi spiáter petróleumlámpa, gazdagon díszített, jelzett, hibátlan burával, m:46 cm
11518.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzett (Bracia Henneberg) réz falikép, keretben, 36×20 cm
11519.

Rufpreis:
6 000 HUF

Nagyméretű fekete bőr. 130x60 cm
11520.

Rufpreis:
4 000 HUF

Régi fotóalbum fém veretekkel, "Gyula" címerrel, kisebb és nagyobb méretű fotókhoz, 14x10 és 9x6 cm-es fotókhoz, gerincnél levált
11521.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF