Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. József nádor 50 éves nádori jubileum Br emlékérme "JÓZSEF MAGYAR ORSZÁG NÁDORA ÉS FŐ KAPITÁNYA - VÁLASZTATOTT NOV. 12 1796 / EMLÉKÜL FÉL SZÁZADOS ÉRDEMÉRT 1846" (53mm) T:2 ph. Hungary 1846. Election jubilee of Joseph Archduke Br commemorative medallion (53mm). Sign.: Josef Daniel Boehm (1794-1865) C:XF edge error HTÉ 936.
Kiss Nagy András (1930-1997) 1973- "Apáczai Csere János díj" egyoldalas Br plakett eredeti adományozói dísztokban, a plakett hátoldalán az adományozott nevével (293g/~83mm) T:1-,2 / Hungary 1973- "Apáczai Csere János díj" one-sided Br plaque in original case, with the name of the awarded on its reverse. Sign.: András Kiss Nagy (293g/~83mm) C:AU,XF
Kiss Nagy András (1930-1997) 1973. "Magyar Nemzetért / Erdély" Ag emlékérem (62,67g/0.999/42,5mm) T:1 kis patina / Hungary 1973. "For the Nation / Transylvania Ag commemorative medallion. Sign.: András Kiss Nagy (62,67g/0.999/42,5mm) C:UNC small patina