Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 148

Ispánki József (1906-1992) 1981. "Szülikém emlékére" Br emlékplakett (100mm) T:2
30524.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. József nádor 50 éves nádori jubileum Br emlékérme "JÓZSEF MAGYAR ORSZÁG NÁDORA ÉS FŐ KAPITÁNYA - VÁLASZTATOTT NOV. 12 1796 / EMLÉKÜL FÉL SZÁZADOS ÉRDEMÉRT 1846" (53mm) T:2 ph.  Hungary 1846. Election jubilee of Joseph Archduke Br commemorative medallion (53mm). Sign.: Josef Daniel Boehm (1794-1865) C:XF edge error  HTÉ 936.
30525.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "MÉE / Erzsébet királyné születésének emlékére" fém emlékérem (42,5mm) T:1-
30526.

Rufpreis:
1 000 HUF

30527.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kiss József (1975-1936) (?) DN "Dr. Löwy Árpád" Br emlékplakett T:2,2- hátoldalán ragasztásnyomok
30528.

Rufpreis:
3 000 HUF
40

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1969. "MUOSZ - A Magyar Sportújságírok Díja az év legjobbjainak" Br emlékplakett (123x80mm) T:2 patina
30529.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Magyar Újságírók Országos Szövetsége - Filmkritikusok Díja" Br plakett (82x118mm) T:2 patina
30530.

Rufpreis:
2 000 HUF

30531.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

30532.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Kiss Nagy András (1930-1997) 1989. "Az Erdélyi Menekültekért" Br emlékérem műbőr tokban tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1
30533.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kiss Sándor (1925-1999) 1982. "MÉE Szombathelyi Csoportja - Jurisich Miklós / Kőszeg" Br emlékérem (42,5mm) T:1- kis patina
30534.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kovács Dezső (1921-) 1971. "MÉE II. Vándorgyűlése - Győr - Pannonhalma" Ag emlékérem (26,62g/0.800/42,5mm) T:2 kis patina
30535.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF