https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 477
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1613940
16394
313
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Sziráky Judit: A csillagvadász. Fazekas Lajos rajzaival. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, ajándékozási sorokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
1613932
16395
313
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bartócz Ilona: Pesti kislány falun. Gábor Éva rajzaival. Bp.,[1960], Minerva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1456250
16396
313
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Reminiczky Erzsébet. Ady hatása líránkra. Bp., 1941, (Grafika ny., Kassa). 84p. Kiadói papírborítékban kopásokkal
Das Lot is nicht erreichbar
1660415
16397
313
0
2200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Arthur Schopenhauer: Az akarat szabadságáról. Fordította és magyarázatokkal ellátta: Kelen Ferenc. Filozófiai Írók Tára+Erdélyi János: A bölcsészet Magyarországon. Erdélyi János bölcsészeti dolgozatai. Filozófiai Írók Tára. (Egybekötve.) Bp., 1885-1903, Franklin, 125+3+VIII+156 p. Korabeli egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, javított gerinccel, ceruzás bejelölésekkel.
Das Lot is nicht erreichbar
1644756
16398
313
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Heltai Gáspár: Ponciánus császár históriája. Bp., 1976 Helikon. Bibliofil, sorszámozott facsimile kiadás, modern kiadói nyl kötésben, kis kopásokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
1552437
16399
313
0
3600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Verne Gyula: A hódító Robur. Fordította Huszár Imre. Budapest, é.n. [1923], Franklin-Társulat. Negyedik kiadás. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, gerinccel, hiányzó elülső szennylappal, kissé laza fűzéssel, egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal.
Das Lot is nicht erreichbar
1660095
16400
313
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Verne Gyula: A Chancellor. Fordítás: Csillay Kálmán. Geiger Richárd rajzaival. Budapest,[1944], Forrás Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt., 204 p. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1660100
16401
313
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Verne Gyula: Dél csillaga. Fordította Szentgyörgyi Ferenc. Bp., é.n., Forrás Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt., 169 p. Kiadói egészvászon kötés, sérült, hiányos. gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
1628656
16402
313
0
5000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Sulyok Imre: A tábortűz-könyve. A Leventeegyesületek Országos Központja megbizásából írta és összeállította: Sulyok Imre. Bp., é.n., Attila-nyomda. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé kopottas gerinccel, M. Kir. I. honvéd hadtest Műegyetemi levente parancsnokság pecsétjével.
Das Lot is nicht erreichbar
1632463
16403
313
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Takáts Sándor: A régi Magyarország jókedve. Bp.,1929, Athenaeum. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval, kissé foltos gerinccel. Basch Árpád szecessziós borítójával.
Das Lot is nicht erreichbar
1583563
16404
313
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Temesi Edit: Titkársági és levelezési ismeretek. Békéscsaba, 2005, Booklands 2000 Kiadó. 3. kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1616479
16405
313
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lesen und Lernen. Berlin, 1955, Volk und Wissen Volkseigener Verlag. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven./ Linen-binding, in German language. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse