cca 1920 Aranyozott ezüst, art deco zsebóra. HIbátlan számlappal, működő szerkezettel, szép állapotban / Vintage silver pocket watch, gold plated. In nice condition
22 darabos ezüst óra-gyűjtemény. Ezüst zsebórák és karórák. Doxa, Omega, Tavannes, magyar órások gyártmányai, kulcsos zsebórák. Mind szép, működő állapotban. Szép számlapokkal, hibátlan üvegekkel. / 22 silver pocket and hand watches. All in nice, functional condition.
XIX. sz. közepe: Alabástrom oszlopos falióra ingás, felesütős szerkezettel. Inga törött, de azon kívül elvileg működik / Vintage table clock with broken pendulum. 57 cm
XIX. sz. vége: Herpy A. Budapest jelzett ingás falióra, szép állapotban, hibátlan zománc számlappal ingás, felesütős szerkezettel. Nem jár. / Vintage wall clock with pendulum. Does not work 72 cm
XIX. sz: Francia utazóóra. Porcelán számlappal, réz és üveg tokkal, hibátlan, működő állapotban, kulccsal. / 19th century traveller's watch with porcelain dial. In mint working condition with winding key. 12x8 cm
XIX. sz. Asztali óra halászó figura díszítéssel. Bronzírozott fém, Ingajáratú. Zománc számlappal. Fél-ütős. Kulccsal. Működőképes, de beállításra szorul. Számlapon hajszálrepedések / 19th century table clock with fishing figure. Enameled dial with minor cracks