Uhren

Zahl der Lose: 48

11260.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Retro autós quartzórák, 3 db, m: 6 cm
11261.

Rufpreis:
800 HUF

MOM vekker, rozsdafoltos mutatókkal, működik, m: 17 cm
11262.

Rufpreis:
800 HUF
10

Vityaz vekker, kopásnyomokkal, hajszálrapedéssel a talapzaton, működik, m: 10,5 cm
11263.

Rufpreis:
800 HUF

Winner automata szerkezetű, naptáras karóra működő, jó állapotban d:42 mm
11264.

Rufpreis:
3 000 HUF
14

22 darabos ezüst óra-gyűjtemény. Ezüst zsebórák és karórák. Doxa, Omega, Tavannes, magyar órások gyártmányai, kulcsos zsebórák. Mind szép, működő állapotban. Szép számlapokkal, hibátlan üvegekkel. / 22 silver pocket and hand watches. All in nice, functional condition.
11265.

Rufpreis:
400 000 HUF
1 084,01
1 250,00

3 db retró ébresztőóra, részben működnek
11266.

Rufpreis:
800 HUF

XIX. sz. közepe: Alabástrom oszlopos falióra ingás, felesütős szerkezettel. Inga törött, de azon kívül elvileg működik / Vintage table clock with broken pendulum. 57 cm
11267.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

XIX. sz. vége: Herpy A. Budapest jelzett ingás falióra, szép állapotban, hibátlan zománc számlappal ingás, felesütős szerkezettel. Nem jár.  / Vintage wall clock with pendulum. Does not work 72 cm
11268.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

XIX. sz: Francia utazóóra. Porcelán számlappal, réz és üveg tokkal, hibátlan, működő állapotban, kulccsal. / 19th century traveller's watch with porcelain dial. In mint working condition with winding key. 12x8 cm
11269.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

11270.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

11271.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF