Porzellan Zahl der Lose: 76
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1715884
11124
313
Herendi Viktória mintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7,5×6 cm 1715846
11126
313
Herendi rózsa, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásokkal, 8,5×8×6,5 cm 1715554
11127
313
Herendi porcelán nyuszipár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8,5x7,5 cm 1715623
11128
313
Herendi madaras tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12×9 cm 1715543
11129
313
Herendi porcelán nyuszipár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8,5x7,5 cm 1714856
11130
313
Herendi Tupini mintás áttört szélű dísz tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:20,5 cm 1663789
11131
313
65000
Herendi Viktória Fortuna Rust mintás gyümölcs készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm, d:23,5 cm, d:16,5×15,5 cm (6×)
1717193
11132
313
11000
Herendi Viktória mintás áttört szélű kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11 cm , 15×12 cm 1715605
11133
313
14000
Herendi Eton mintás süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:16,5 cm ( 6×), d:27,5 cm 1714156
11134
313
4 db Zsolnay kistányér, kézzel festettek, jelzettek, kis kopásokkal, d: 10 cm + 2 db dekoratív kerámia tojástartó, jelzés nélkül, az egyik kis sérüléssel, m: 6 cm 1617266
11135
313
Zsolnay virág mintás hamutartó, matricás tálka, kopott, jelzett, 12×8 cm, d:8,5 cm 1717988
11136
313
Zsolnay bika, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm, h:31 cm (tervező:Sinkó András) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF