Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 258
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1700818
10134
313
3800
Paulovits Pál (1892-1975): Erdő. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, 28×40 cm 1715345
10135
313
Pekáry jelzéssel: Ólomüveg terv vázlat. Akvarell-tus, papír, üvegezett keretben, 20×32 cm 1664288
10136
313
Péger József (1947-): Napnyugta. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 56×37 cm 1668806
10137
313
Piets jelzéssel: Francia táj, olaj, vászon, fa keretben, 38,5×28,5 cm 1629765
10138
313
Pituk József Viktórián (1906-1991): Találkozás. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
1715210
10139
313
Poldi jelzéssel: Virágcsendélet. Vegyes technika, karton, foltos, 38×49 cm 1616381
10140
313
Pócs jelzéssel: Város. Kollázs, farost, lyukkal, keretben, 22×42 cm
1689417
10141
313
Prihoda István (1891-1965): Mulatozás, színezett rézkarc, papír, jelzett, 25×32 cm
1692371
10142
313
Prihoda István (1891-1965): Fekvő akt (Brocky Károly után). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×27 cm
1701580
10143
313
Raszler Károly (1925-2005): Barokk szobor. Rézkarc, papír, jelzett, 11×8 cm 1626001
10144
313
Regdon Irén (?-?): Férfi portréja, akvarell, papír, paszpartuban, jelzett, 46,5×33 cm
1695468
10145
313
Réti Mátyás (1922-2002): Utca. Színes linó, karton, jelzett, 22×27 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF