Juwelen Zahl der Lose: 119
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1706910
19097
312
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) négyszögletes szemű nyaklánc, jelzett, h: 41 cm, nettó: 13,3 g 1706952
19098
312
Jewellery
Ezüst(Ag) háromsoros gyöngymintás karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 4,3 g 1706966
19099
312
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 9,4 g
1706964
19100
312
Jewellery
Ezüst(Ag) fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 4,5 g
1706973
19101
312
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrűmintás karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 8,1 g 1706985
19102
312
Jewellery
Ezüst(Ag) extravagáns masszív karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 19,8 g
1707050
19103
312
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott, köves nyakkendőtű, jelzett, h: 8,6 cm, bruttó: 1,2 g 1707091
19104
312
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört gyűrű, jelzett, méret: 57, nettó: 2,2 g 1707101
19105
312
Jewellery
Ezüst(Ag) köves gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 1,9 g
1707117
19106
312
Jewellery
Ezüst(Ag) shell mintás gyűrű, jelzett, méret: 53, nettó: 2,4 g 1706999
19107
312
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) hosszúkás szemű anker nyaklánc, h: 48 cm, nettó: 8,2 g 1707009
19108
312
Jewellery
Ezüst(Ag) fantáziaszemes nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 9 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF