Porzellan Zahl der Lose: 87
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1707824
11139
312
Herendi Eton mintás lapostányér, 2 db, kézzel festett, jelzett, kissé kopott aranyozással, d: 25,5 cm 1705447
11140
312
Herendi Apponyi mintás cipőcske, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 10,5×5×5 cm 1705459
11141
312
Herendi Viktória mintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 6×8×1,5 cm 1707726
11142
312
Herendi virágmintás fedeles kétfülű csésze, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 1689815
11143
312
Herendi Viktória mintás porcelán fogpiszkálótartó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 8x5,5x4,5 cm 1674589
11144
312
Herendi Viktória mintás hamutál. Hibátlan, kézzel festett, jelzett. / Herend chinaware ashtray 15x12 cm 1674598
11145
312
32000
Herendi tükrös akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm
1710109
11146
312
Zsolnay porcelán tányér, Bp. Orvosegyetem felirattal, jelzett, kopott, d: 18 cm
1706573
11147
312
Zsolnay fehér virágmintás porcelán teás csésze + alj, 2x6 db, matricás, jelzett, hibátlan
1709810
11148
312
Zsolnay art deco kínáló, matricás, jelzett, kopott, 21,5×21,5 cm, m:6 cm
1709816
11149
312
Zsolnay art deco tál, matricás, jelzett, kopott, d:30 cm
1708103
11150
312
Zsolnay dekoratív mokkás csésze és alj, kopott aranyozás, jelzett
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF