Dokument Zahl der Lose: 91
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1653223
11838
312
Documents
cca 1920-1940 7 db tagsági igazolvány és munkakönyv
1621918
11839
312
Documents
1920-1927 A budapesti Királyi József Műegyetem mérnök-közgazdász leckekönyve, Bertalan Albert mérnök részére. Az egyetem rektorának, és dékánjainak, valamint tanárainak aláírásaival (Czakó Adolf, ifj. Szily Kálmán, Heller Farkas, Zelovich Kornél, Kossalka János, Pecz Samu, Oltay Károly...stb.) 3 db 30f.,3 db 1k. 50f. , 3 db 5kr , 4 db 50kr , 2 db 1000 korona okmánybélyegekkel, pecsétekkel. Kopottas, kissé viseltes egészvászon-kötés, fénykép nélkül. 1709391
11840
312
Documents
cca 1920-1948 Nagykanizsával kapcsolatos okmányok, borcímke, stb., összesen 4 db
1708376
11841
312
Documents
1921 Országos Menekültügyi Hivatal Igazolókönyv, budapesti kirendeltség, gyulafehérvári lakos részére, 11x7 cm. 1708154
11842
312
Documents
1921 Országos Menekültügyi Hivatal Igazolókönyv, szombathelyi kirendeltség, selmecbányai bányatanácsos nevére kiállítva, 11x7cm 1708381
11843
312
Documents
1921 Bp., Az Erdélyi Magyar-Székely Szövetség és az Erdélyi Székely és Magyar Munkások "Gábor Áron" Szövetségének tagsági jegye, 2 db 1666097
11844
312
Documents
1921-1925 2 db Magyarországi Szociáldemokrata Párt tagsági igazolvány, Békécsaba, sok bélyeggel.
1708199
11845
312
2200
Documents
1923-1925 MÁV magyar menetkedvezményi egyezség alapján kiállított fényképes igazolvány tényleges vasúti alkalmazottak részére, személyazonossági igazolójeggyel, Dr. Rosenthal Jenő zsidó származású orvosi tanácsadó részére, fényképpel, két okmánybélyeggel, szombathelyi kiállítással, kopott tokban. 1667481
11846
312
3200
Documents
1923 Graz, tanoncszerződés elektroműszerész részére, okmánybélyeggel
1708221
11847
312
Documents
1923-1924 Forgalmi adó könyv (hiányos) benne közel 2.200 db forgalmi adó bélyeg
1710721
11848
312
Documents
1925 Halászati engedély rajkai lakos részére, mosoni kiállítással, aláírással. 1702864
11849
312
Documents
1929 Scitovszky Béla (1878-1959) belügyminiszter (1926-1931) aláírása honosítási okiraton, pecséttel, okmánybélyegekkel. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF