Dokument

Zahl der Lose: 91

cca 1920-1940 7 db tagsági igazolvány és munkakönyv
11838.

Rufpreis:
1 400 HUF

1920-1927 A budapesti Királyi József Műegyetem mérnök-közgazdász leckekönyve, Bertalan Albert mérnök részére. Az egyetem rektorának, és dékánjainak, valamint tanárainak aláírásaival (Czakó Adolf, ifj. Szily Kálmán, Heller Farkas, Zelovich Kornél, Kossalka János, Pecz Samu, Oltay Károly...stb.) 3 db 30f.,3 db 1k. 50f. , 3 db 5kr , 4 db 50kr , 2 db 1000 korona okmánybélyegekkel, pecsétekkel. Kopottas, kissé viseltes egészvászon-kötés, fénykép nélkül.
11839.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1920-1948 Nagykanizsával kapcsolatos okmányok, borcímke, stb., összesen 4 db
11840.

Rufpreis:
1 400 HUF

1921 Országos Menekültügyi Hivatal Igazolókönyv, budapesti kirendeltség, gyulafehérvári lakos részére, 11x7 cm.
11841.

Rufpreis:
1 000 HUF

1921 Országos Menekültügyi Hivatal Igazolókönyv, szombathelyi kirendeltség, selmecbányai bányatanácsos nevére kiállítva, 11x7cm
11842.

Rufpreis:
1 200 HUF

1921  Bp., Az Erdélyi Magyar-Székely Szövetség és az Erdélyi Székely és Magyar Munkások "Gábor Áron" Szövetségének tagsági jegye, 2 db
11843.

Rufpreis:
1 800 HUF

1921-1925 2 db Magyarországi Szociáldemokrata Párt tagsági igazolvány, Békécsaba, sok bélyeggel.
11844.

Rufpreis:
3 000 HUF

1923-1925 MÁV magyar menetkedvezményi egyezség alapján kiállított fényképes igazolvány tényleges vasúti alkalmazottak részére, személyazonossági igazolójeggyel, Dr. Rosenthal Jenő zsidó származású orvosi tanácsadó részére, fényképpel, két okmánybélyeggel, szombathelyi kiállítással, kopott tokban.
11845.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1923 Graz, tanoncszerződés elektroműszerész részére, okmánybélyeggel
11846.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1923-1924 Forgalmi adó könyv (hiányos) benne közel 2.200 db forgalmi adó bélyeg
11847.

Rufpreis:
6 000 HUF

1925 Halászati engedély rajkai lakos részére, mosoni kiállítással, aláírással.
11848.

Rufpreis:
1 000 HUF

1929 Scitovszky Béla (1878-1959) belügyminiszter (1926-1931) aláírása honosítási okiraton, pecséttel, okmánybélyegekkel.
11849.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF