A kis hadvezér. Összeállította Sztrókay Kálmán. Bp., (1940), Rózsavölgyi és Társa. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső kötéstáblát az átkötéskor részben felhasználták.
Dr. Ravasz István: Magyarország és a Magyar Királyi Honvédség a XX. századi világháborúban 1914-1945. (Nagykovácsi), (2003), Puedlo Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
Patera, Herbert V.: Unter Österreichs Fahnen. Ein Buch vom österreichischen Soldaten. Graz-Wien-Köln, 1960, Verlag Styria. Egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban / linen binding, illustrated, good condition
Mesék a Nagy Háborúból. Kovács György harctéri naplója. Bp., 2016, Nagy Háború Kutatásáért Közhasznú Alapítvány. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
Szomory Dezső: Harry Russel-Dorsan a francia hadszintérről. Bp., 1918, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 1 t.(a szerző hártyapapírral védett, beragasztott fényképe)+261 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel.