cca 1800 Régi francia ingás falióra, zománc számlappal, Laurance a Aix-en-othe jelzéssel, inga és súlyok nélkül de intakt szerkezettel. Díszes tokkal és mutatókkal. Egészet üt. Számlapon hajszálrepedések. fém testtel. / cca 1800 Vintage French wall watch signed Laurance a Aix-en-othe. In metal case with enamel dial. Intakt but incomplete (pendulum and weights are missing) 39x25 cm
XIX. sz. eleji, XVIII. sz. végi ingajáratos, felesütős faliórák erősen javítandó állapotban. Egyik számlapján festett lovas jelenettel 27x23 cm, 25x20 cm / Vintage clock mechanics for parts
XIX. század vége: Falióra. 8 napos, ingás szerkezettel, rugóhuzamú, öntött ingával. Feles ütős, jó állapotú faragott, rézveretes fa házban. Kulccsal, működő, jó állapotban / Vintage wall clock with 8 days mechanics. Strikes half. Works well.