cca 1957 Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben. I. Kiadja a Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájokoztatási Hivatala. Papír kötésben, jó állapotban, p. 63.
cca 1959 (Ford) Taunus 17 M német nyelvű autó prospektus, papírkötés, megviselt állapotban, foltos/ cca 1959 Brochure of (Ford) Taunus 17 M, in German language, paperbinding, spotty
1959 Edsel angol nyelvű autó prospektus, megviselt állapotban, foltos, sérült, szakadt 1959 Brochure of Edsel, in English language, in poor condition, spotty, damaged
1959 Chevrolet angol nyelvű autó prospektus, papírkötés, kopott, foltos, az első három lap alsó sarka, lapszéle sérült, egy ív kijár./ 1960 Brochure of Chevrolet, in English language, paperbinding, worn, spotty, the first three pages damaged, one folio is coming out