Drucksachen

Zahl der Lose: 273

1956 A Népszava, a Magyar Szociáldemokrata Párt központi lapja november elsejei száma, benne a forradalom híreivel
13704.

Rufpreis:
1 000 HUF

1956 Élet és tudomány. XI. évf., fél évfolyam, 1-26. számok. Átkötött félvászon-kötésben.
13705.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1957 Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben. I. Kiadja a Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájokoztatási Hivatala. Papír kötésben, jó állapotban, p. 63.
13706.

Rufpreis:
800 HUF

1957 Élet és tudomány. XII. évf., fél évfolyam, 28-52. számok. Átkötött félvászon-kötésben.
13707.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1958 Buick angol nyelvű autó prospektus / cca 1958 Brochure of Buick, in English language
13708.

Rufpreis:
1 200 HUF

1958 Buick B-58 angol nyelvű autó prospektus./ 1958 Brochure of Buick B-58, in English language.
13709.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1959 (Ford) Taunus 17 M német nyelvű autó prospektus, papírkötés, megviselt állapotban, foltos/ cca 1959 Brochure of (Ford) Taunus 17 M, in German language, paperbinding, spotty
13710.

Rufpreis:
1 200 HUF

1959 Edsel angol nyelvű autó prospektus, megviselt állapotban, foltos, sérült, szakadt 1959 Brochure of Edsel, in English language, in poor condition, spotty, damaged
13711.

Rufpreis:
1 200 HUF

1959 Chevrolet angol nyelvű autó prospektus, papírkötés, kopott, foltos, az első három lap alsó sarka, lapszéle sérült, egy ív kijár./ 1960 Brochure of Chevrolet, in English language, paperbinding, worn, spotty, the first three pages damaged, one folio is coming out
13712.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1960-70 Magyar, retró csokoládépapírok, különböző méretben, 10db / chocolate papers
13713.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1960 Hölgyeket ábrázoló erotikus  nyomtatvány, 8 db, 8x4,5 cm
13714.

Rufpreis:
1 400 HUF

13715.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF