https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Dokument Zahl der Lose: 179
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1701533
12401
311
0
800
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1921 Express Filmforgalmi Vállalat, díszes fejléces levél, 29x21 cm 1701341
12402
311
0
5000
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1922 Német Birodalom fényképes útlevele, Sao Paulo-német konzulátus által kiállítva, okmánybélyegekkel, pecséttel, az elülső borítója leszakadt, 6. oldalnál sérüléssel. /1922 German Empire passport with foto, issued by Consulate of Sao Paulo, damaged. 1703536
12403
311
0
1200
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1923-1955 Vegyes MÁV és Fővárosi Villamosvasút arcképes igazolvány tétel, összesen 5 db, vegyes állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
1538827
12404
311
0
1000
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1924-1928 Elemi Népiskolai Értesítő Könyvecske, nagykanizsai és sashalmi iskolák bejegyzéseivel, Nagykanizsa, 1922, Fischel Fülöp, viseltes állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1701449
12405
311
0
800
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1925 Textil Be- és Kiviteli Rt., díszes fejléces számla, 29,5x23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1701472
12406
311
0
800
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1925 Chemia Magyar Vegyiipari Rt., fejléces számla, 29x23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1245160
12407
311
0
1000
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1925 Budapest Székesfőváros Iparrajziskola 2db bizonyítványa
Das Lot is nicht erreichbar
1612976
12408
311
0
3000
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1925-1928 A pécsi M. Kir. Erzsébet-Tudományegyetem jogászhallgatójának leckekönyve, az egyetem tanárainak, pl.: Dr. Holub József történész, jogtörténész, Dr. Halasy-Nagy József filozófus, Dr. Hodinka Antal történész, Dr. Faluhelyi Ferenc jogász, Dr. Entz Béla patológus és más tanárok, köztük neves jogászok aláírásaival, fényképpel, 2db 10000 koronás, 4db 1000 koronás, 3db 10f. okmánybélyeggel, pecsétekkel, kopottas borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1701586
12409
311
0
800
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1927 Wolf és Neubart Posztó Szövet és Bélésáru Nagykereskedés, díszes fejléces számla, okmánybélyeggel, 29x21,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1701581
12410
311
0
800
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1927 Törekvés Takarékpénztár Rt., díszes fejléces számla, okmánybélyeggel, 29,5x23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1701481
12411
311
0
800
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1927 Soltész Emil Gépészmérnök, díszes fejléces számla, okmánybélyeggel, 29x21,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1701435
12412
311
0
800
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1928 Vitis Mezőgazdasági és Szőlészeti Áruüzlet, díszes fejléces levél, 29,5x22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse