Jámbor Lajos: Égi cél felé. I. kötet. Vallásos és egyéb költemények. A magyar nép és ifjúság számára. Debrecen, é.n.(1912), Hegedüs és Sándor Könyvkiadóhivatala, 77+1 p. Geiger Richárd (1870-1945) egészoldalas, és szövegközti illusztrációival. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, Dávidházy Kálmán-féle kötés, a borító kissé kopottas, a 7/8. oldalnál a lap sérült, szakadt, de egyébként jó állapotban.
Székács Emlékkönyv. Székács József születésének százéves, a gyámintézetnek félszázados, a theol. akadámiának harminc éves emlékünnepe alkalmából. Pozsony-Budapest, 1912, Magyarhoni Ágostai Hitvallású Evang. Keresztyén Egyetemes Egyház Theol. Akadémiának Székács József-Köre, Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomdája. Kiadói kopottas, foltos egészvászon kötés, az elülső védőlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, az elülső előzéklap foltos, fekete-fehér fotókkal, festett lapélekkel.
Dr. Almássy József: Katolikus írók új magyar kalauza. Bp., é.n., Ardói Irodalmi és Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, az elülső kötéstábla és a szennylap között a kötése sérült.
Vogl Máté: Szentek élete. II. rész. Bp., 1909, Szent István-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült, javított gerinccel, foltos hátsó kötéstáblával.
Luther Márton végrendelete. A reformátor testamentumának tartalmát és történetét ismerteti Fabiny Tibor. Budapest, 1982, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
Ijjas Antal: Húsz évszázad viharában. Az egyház és a pápaság története. Budapest, 1948, Magyar Írás. Kiadói félvászon kötés, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
Vegyes könyvtétel, 4 db Das Neue Testament. La Noveau Testament. The New Testament. hn.,én., The Gideons International. Kiadói műbőr-kötés, angol, francia és német nyelven. Keresztény élet. Bp.,1980, Szent István-Társulat. Kiadói kartonált papírkötés. A Mennyei atya szeret minket. Bp., 1982, Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés. Kis Bibliai Atlasz. A biblia történelme, földrajza és régészete. Bp.,1991, Kairosz-Piemme. Kiadói papírkötés.
A Hajdúdorogi Bizánci Katolikus Egyházmegye jubileumi emlékkönyve 1912-1987. Szerk.: Timkó Imre. Nyíregyháza, 1987, n. n. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Rosty Kálmán: Magyar szentek legendái. Bp., 1906, Szent István-Társulat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé sérült hátsó kötéstáblával, javított gerinccel, megerősített kötéssel.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.