Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 33
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1690316
15515
310
Books: Gastronomy and Gardening
Lengyel Géza: Méhek és virágok. Bp., 1943, Országos Magyar Méhészeti Egyesület. Címlapja hiányzik, elváló papírkötésben. 1657973
15516
310
Nagyváthy János: Magyar házi gazdasszony. Bp., 1986, Mezőgazdasági Könyvkiadó Vállalat. Reprint! Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1658242
15517
310
2 db szakácskönyv reprint kiadása egy kötetben: Szépéletünk (eubiotikus-vegetárius) erdélyi kis szakácskönyve; Bucsányi Gyula: Koplalókúra és részkoplalás. h. n., é. n., Innomark Foto Press. Papírkötésben, jó állapotban. 1691236
15518
310
2200
Mohácsy Mátyás-Popráczy Aladár: Bogyósgyümölcsűek. Bp.,1952, Mezőgazdasági. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, 262-267. oldalak között a lapok kijárnak.
1670268
15519
310
Kachelmann Curt: Állattenyésztési ismeretek. III. Szarvasmarha, bivaly, juh és kecsketenyésztés, tejgazdasági ismeretek. Szarvas, 1941, "Szarvas Közlöny", 241 p. Kiadói félvászon-kötés. 1577693
15520
310
Magyar Elek: Az ínyesmester nagy szakácskönyve. (Budapest, 1955, Műszaki Könyvkiadó.) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, hiányzó címlappal. 1581027
15521
310
A tyúktenyésztés kézikönyve. Szerk.: Dr. Bögre János. Bp., 1964, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban.
1671314
15522
310
Schandl József-Horn Artúr-Kertész Ferenc: Sertéstenyésztés. Bp.,1961, Mezőgazdasági. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói félvászon-kötés.
1691274
15523
310
Kappéter Iván-Kaposi Sándor: A baromfitartás épületei. Bp.,1964, Műszaki. Kiadói papírkötés. 1690548
15524
310
Horváth Ilona: Szakácskönyv. Háztartási tanácsadó. Bp., 1956, MNDSZ. II. bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott, foltos borítóval. 1671994
15525
310
1591256
15526
310
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF