Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 364

Michael J. Fox: Szerencsés ember. Életrajz. Fordította: Kiss Marianne. Bp.,2003, Geopen. Kiadói kartonált papírkötés.
16059.

Rufpreis:
1 600 HUF

Christopher Sandford: Mick Jagger. Fordította: Berényi Gábor. Bp.,1994, Gulliver. Kiadói papírkötés, a borító egyik sarka gyűrött, de egyébként jó állapotban.
16060.

Rufpreis:
1 200 HUF

Révai Új Lexikona 1-7. kötet. Szekszárd,1996-2001, Babits. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban.
16061.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Révai Nagy Lexikona I-XIX.+XXI. kötet. Bp.-Szekszárd, 1989-1996, Szépirodalmi Kiadó-Babits Könyvkiadó. Hasonmás kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. A XX. kötet hiányzik. Jó állapotban.
16062.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

A Pallas Nagy Lexikona. Az összes ismeretek enciklopédiája. 2-16. kötetek. Budapest, 1893-1897, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egységes, aranyozott gerincű félbőr kötésben, megviselt állapotban, kopottas, sérült borítókkal, kopottas, sérült, hiányos gerincekkel.
16063.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

16064.

Rufpreis:
3 000 HUF

16065.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Gyergyai Albert: A nyugat árnyékában.  Bp., 1968, Szépirodalmi. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16066.

Rufpreis:
1 000 HUF

16067.

Rufpreis:
1 000 HUF

16068.

Rufpreis:
1 000 HUF

16069.

Rufpreis:
1 200 HUF

16070.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF