Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 364
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1621457
16059
310
Michael J. Fox: Szerencsés ember. Életrajz. Fordította: Kiss Marianne. Bp.,2003, Geopen. Kiadói kartonált papírkötés.
1621468
16060
310
Christopher Sandford: Mick Jagger. Fordította: Berényi Gábor. Bp.,1994, Gulliver. Kiadói papírkötés, a borító egyik sarka gyűrött, de egyébként jó állapotban.
1621785
16061
310
4200
Révai Új Lexikona 1-7. kötet. Szekszárd,1996-2001, Babits. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban.
1621770
16062
310
22000
Révai Nagy Lexikona I-XIX.+XXI. kötet. Bp.-Szekszárd, 1989-1996, Szépirodalmi Kiadó-Babits Könyvkiadó. Hasonmás kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. A XX. kötet hiányzik. Jó állapotban.
1621849
16063
310
A Pallas Nagy Lexikona. Az összes ismeretek enciklopédiája. 2-16. kötetek. Budapest, 1893-1897, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromolitográfiákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egységes, aranyozott gerincű félbőr kötésben, megviselt állapotban, kopottas, sérült borítókkal, kopottas, sérült, hiányos gerincekkel.
1577321
16064
310
1626861
16065
310
1656276
16066
310
Gyergyai Albert: A nyugat árnyékában. Bp., 1968, Szépirodalmi. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1644740
16067
310
1606114
16068
310
1606272
16069
310
Vegyes könyvtétel, 3 db: Mérei Ferenc, V. Binét Ágnes: ablak-zsiráf. Rajzolta Szecskó Tamás, Szecskó Ágnes. Bp.,1999, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. T. Aszódi Éva (szerk.): Nefelejcs. Szyksznian Wanda rajzaival. Bp.,1986, Móra. Ötödik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Petar Mardesics: Kolumbus Kristóf. Vladimir Kirin illusztrációival. Újvídék, 1960, Forum. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
1606227
16070
310
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF