Uhren Zahl der Lose: 31
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1560091
11234
310
300000
Watches
Nagy replika óragyűjtemény: 79 db különféle karóra replika (köztük Breitling, Mont Blanc, Rolex, stb.), berakóba rendezve, újszerű, jó állapotban
1380096
11235
310
Watches
1596331
11236
310
30000
Watches
XIX. sz.: Ingajáratos falióra, feles ütős szerkezettel, hibátlan porcelán számlappal, porcelán betétes bronz ingával. Kissé hiányos fa tokban. Működőképes, de javításra szoruló szerkezettel 100 cm / XIXth century. Wall clock with pendulum. With porcelain inlays on the pendulum, porcelain dial. Wooden case with missing parts. 100 cm
1692836
11237
310
Watches
Gustav Becker asztali óra, porcelán számlapon hajszálrepedésél, nem működik (hamar megáll), kopott fa házban, jelzett (sorszámmal:161588), 21×21 cm 1689413
11238
310
Watches
Seiko automata óra automata karóra, működik, működik, hátlapján karcolásokkal, 3,5x4 cm
1692874
11239
310
Watches
8 db különféle karóra (Doxa Cornavin stb), működnek, néhánynak hibás a számlapja 1689427
11240
310
Watches
MOM asztali óra, jár, egyik felhúzója hiányzik, rozsdafoltokkal, 13x8 cm
1642395
11241
310
Watches
Art deco női Roamer karóra mechanikus szerkezettel, működő állapotban
1693477
11242
310
Watches
Sandy japán quartz óra, fekete számlappal, másodpercmutatóval, zöld kövekkel díszített fém szíjjal 1690142
11243
310
Watches
Medea zsebóra, lánccal, nem működik
1690136
11244
310
Watches
Juwel karóra, szíj nélkül, sérült üveggel, működik 1690209
11245
310
Watches
Juwel karóra, sérült műbőr szíjjal, működik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF