cca 1968 Walt Disney Mickey Mouse kifestőkönyv, Whitman Book, angol nyelven, használatlan, kopottas borítóval / Walt Disney Mickey Mouse Coloring Book, unused, slightly worn cover
1969 Nemzetközi galambkiállítás katalógus. Budapest, 1969. december 12-14. Rendezi: Magyar Galambtenyésztők Szövetsége. Bp., Fővárosi Nyomdaipari Vállalat. Kiadói papírkötés, 151 p. Kiadták 2000 példányban.
1969 Országos galambkiállítás. Budapest, 1969. február 7-9. Rendezi: Magyar Galambtenyésztők Szövetsége. Bp., Fővárosi Nyomdaipari Vállalat. Kiadói papírkötés, 41+1 p. Kiadták 2000 példányban.
A magyar vas- és acélművek gyártmányainak jegyzéke I. kötet. Bp., 1972, Kögazdasági és Jogi Könyvkiadó. Negyedik átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
1972 Országos galamb és díszbaromfi kiállítás. Budapest, 1972. január 21-23. Rendezi: Magyar Galambtenyésztők Szövetsége. Bp.., Fővárosi Nyomdaipari Vállalat. Kiadói papírkötés, 64+6 p. Kiadták 1200 példányban.