Siebenbürgen

Zahl der Lose: 603

Nagyszeben, Hermannstadt, Sibiu; Nagy tér, lovaskocsik, templom. W.L. 69. Kiadja Budovszky L. / square, horse carts, church (EK)
22073.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

1918 Nagyszeben, Hermannstadt, Sibiu; laktanya, kantin, tiszti laktanya / k.u.k. military barracks, officers' barracks, canteen (EK)
22074.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Nagyszeben, Hermannstadt, Sibiu; a város legöregebb ház, utcai árusok / oldest house of the town, street vendors. photo
22075.
Materialzeichen T1/2

Rufpreis:
8 000 HUF

1936 Nagyszeben, Hermannstadt, Sibiu; "Premilitär" katonai előképzésen szászok és románok között, ásókkal / K.u.K. premilitary training with Romanian and Transylvanian Saxon soldiers, spades. gorup photo  (EK)
22076.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagyszentmiklós, Sannicolau Mare; Fő utca, asszonyok és lányok kosarakkal. W.L. Bp. 6713. / main street view, women with baskets
22077.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
10 000 HUF

1912 Nagyszentmiklós, Sannicolau Mare; Fő utca. W.L. Bp. 6705. / main street
22078.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

1919 Nagyszentmiklós, Sannicolau Mare; Gróf Nákó Sándor kastély park részlete. W.L. Bp. 6708. / castle park
22079.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Nagyvárad, Oradea; Szent László szobor és templom. Ifj. Berger Sámuel kiadása, Címeres litho keret / statue of Ladislaus I of Hungary, church. Coat of arms, Art Nouveau, litho frame  (EK)
22080.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
10 000 HUF

1905 Nagyvárad, Oradea; indóház, vasútállomás. Kapható Rákos Vilmosnál / Bahnhof / railway station  (Rb)
22081.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
3 000 HUF

1940 Nagyvárad, Oradea; bevonulás darutollas tisztekkel / entry of the Hungarian troops, crane feathered officers. Original photo (EK)
22082.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1907 Nagyvárad, Oradea; Bémer tér, Szigligeti színház, villamos, gyógyszertár, dohány és szivar üzlet. W.L. 976. / square, theatre, tram, pharmacy, tobacco and cigar shop
22083.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

1914 Nagyvárad, Oradea; Fő utca, villamos, N.V.V. megállóhelye, Oláh Ferenc mészáros és hentesüzlete, cukrászat. W.L. 951. / main street, tram with stop, butcher shop, confectionery
22084.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF