Siebenbürgen Zahl der Lose: 603
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1935895
22073
31
4400
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
Nagyszeben, Hermannstadt, Sibiu; Nagy tér, lovaskocsik, templom. W.L. 69. Kiadja Budovszky L. / square, horse carts, church (EK) 1939126
22074
31
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1918 Nagyszeben, Hermannstadt, Sibiu; laktanya, kantin, tiszti laktanya / k.u.k. military barracks, officers' barracks, canteen (EK) 1936011
22075
31
Transylvania
Ansichtskarten
T1/2
Nagyszeben, Hermannstadt, Sibiu; a város legöregebb ház, utcai árusok / oldest house of the town, street vendors. photo
1934391
22076
31
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1936 Nagyszeben, Hermannstadt, Sibiu; "Premilitär" katonai előképzésen szászok és románok között, ásókkal / K.u.K. premilitary training with Romanian and Transylvanian Saxon soldiers, spades. gorup photo (EK) 1935907
22077
31
Transylvania
Ansichtskarten
T2
Nagyszentmiklós, Sannicolau Mare; Fő utca, asszonyok és lányok kosarakkal. W.L. Bp. 6713. / main street view, women with baskets
1935920
22078
31
Transylvania
Ansichtskarten
T2
1912 Nagyszentmiklós, Sannicolau Mare; Fő utca. W.L. Bp. 6705. / main street 1935914
22079
31
Transylvania
Ansichtskarten
T2
1919 Nagyszentmiklós, Sannicolau Mare; Gróf Nákó Sándor kastély park részlete. W.L. Bp. 6708. / castle park
1932763
22080
31
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
Nagyvárad, Oradea; Szent László szobor és templom. Ifj. Berger Sámuel kiadása, Címeres litho keret / statue of Ladislaus I of Hungary, church. Coat of arms, Art Nouveau, litho frame (EK)
1936923
22081
31
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1905 Nagyvárad, Oradea; indóház, vasútállomás. Kapható Rákos Vilmosnál / Bahnhof / railway station (Rb)
1777367
22082
31
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1940 Nagyvárad, Oradea; bevonulás darutollas tisztekkel / entry of the Hungarian troops, crane feathered officers. Original photo (EK)
1935926
22083
31
5500
Transylvania
Ansichtskarten
T2
1907 Nagyvárad, Oradea; Bémer tér, Szigligeti színház, villamos, gyógyszertár, dohány és szivar üzlet. W.L. 976. / square, theatre, tram, pharmacy, tobacco and cigar shop 1935938
22084
31
Transylvania
Ansichtskarten
T2
1914 Nagyvárad, Oradea; Fő utca, villamos, N.V.V. megállóhelye, Oláh Ferenc mészáros és hentesüzlete, cukrászat. W.L. 951. / main street, tram with stop, butcher shop, confectionery Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF