1916 Az esztergomi hadifogoly tábor orosz hadifoglyai által készített, rajzolt emléklap tábori program. / 1916 Esztergom, Russian prisoners of war camp. Hand drawn program. 31x44 cm
1916 24 db fotó az olasz frontról (Cortina, Loughi), ágyúkkal, kartonra ragasztott, feliratozott fotók, 4×6 és 9×11 cm közötti méretekben / 24 photographs from the Italian theatre of war, with notes on their backs, 4×6 and 9×11 cm
1916-1920 Ehrenthal Zoltán a cs. és kir. 28. tábori vadászzászlóalj kadétjának hadifogolytábori levelezése az orosz hadifogságból, néhány jegyzet, valamint a Szibériai Színházi Élet 3 száma (1918. 2-4. sz.), egy német nyelvű program füzet, valamint egy hadifogoly napilap, a Hírmondó 1918. július 20. száma.
1918 A Flottaegylet Zsebnaptára. Zászlókkal, egyleti jelvényekkel, leírásokkal. Jó állapotban, néhány ceruzás bejegyzéssel 6,5x10,5 cm Vászon kötésben.