cca 1890-1900 Nagyméretű konyha és személyzete a századfordulón Budapest I. kerületében (királyi vár?), Hollenzer és Okos műterméből, hidegpecséttel jelzett fotó, kartonra ragasztva, szép állapotban, 20×26 cm
cca 1930 Rába buszok és teherautók eredeti termékfotói. Glück Frigyes pecséttel jelzett fotói. Nagyméretű fényképek a győri gyár termékairől városi környezetben, feliratozott járművekkel 22x16 - 29x22 cm ig / ca 1930 Vintage photos of Hungarian Rába buses and trucks
1974 Divatáru Nagykereskedelmi Vállalat szokatlan árukínálata, reklámfotó a Lektorátus pecsétjével, 24x18 cm + cca 1970 Győri Keksz- és Ostyagyár, reklámfotó, 21x18 cm + cca 1969 Jászberény, Lehel hűtőszekrény reklámja, korabeli vintage negatívról készült mai nagyítás, 25x18 cm
1928 Budapest, Br. Wesselény Miklós Fiú Felsőkereskedelmi Iskola tanárai és végzett növendékei, kistabló nevesített portrékkal, 16,5x22 cm, karton 18,5x24,5 cm