Foto Zahl der Lose: 257
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
748258
11442
31
Photo
cca 1930-1940 Kerny István (1879-1963): Mezőkövesdi viselet. Vintage fotó, hátoldalán szerzői pecséttel jelzett, feliratozott, 17x23cm (egyik sarkán kis szakadás) 1332101
11443
31
Photo
1985 Assai H. Péter: Kihantolás (Bakonyszentlászló), pecséttel jelzett vintage fotó, 18x27 cm-es képméret, 24x30 cm-es fotópapíron 1565083
11444
31
Photo
cca 1960 Dr. Csörgeő Tibor (1896-1968) hagyatékából 2 db reklámfotó, az egyik aláírva, a kép sarkán hajtásnyom, 24x18 cm 1565264
11445
31
Photo
cca 1965 Dezső Pál (?-?): Tél, tavasz, nyár és ősz, 4 db vintage fotóművészeti alkotás, kettő jelzett, 17,5x23 cm és 12x16 cm között 1944859
11446
31
30000
Photo
1980 Eifert János (1943- ): Párizs, fotó kartonon, paszpartuban, jelzett, számozott (4/75) fotóművészeti alkotás, 26x38 cm.
1257062
11447
31
Photo
cca 1936 Gaál Margit jelzetlen vintage fotó, a szerző hagyatékából, 11x16 cm 1933034
11448
31
Photo
cca 1980 Gebhardt György (1910-1993): Sírjelek I-II., feliratozott vintage fotóművészeti alkotások, 24x18 cm + cca 1972 Gebhardt György (1910-1993) 2 db vintage sportfotója, jelzés nélkül a szerző hagyatékából, 24x18 cm és 16,5x23,5 cm 1635080
11449
31
Photo
cca 1970 Gebhardt György (1910-1993) hagyatékából 2 db jelzés nélküli vintage fotó, 18x24 cm 1944889
11450
31
40000
Photo
cca 1960-1980 Gink Károly (1922-2002): Csók, jelzett vintage fotóművészeti alkotás, számozott (12/50), kartonon, az egyik sarka elvált a kartonontól, 36x30 cm
1382096
11451
31
Photo
cca 1975 Gyuris Ferenc: Go-kart, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, kasírozva, felületén sérüléssel, 29x39 cm 1944921
11452
31
30000
Photo
cca 1970-1980 Horváth Péter (1945): Hölgyportrék, 2 db, jelzett fotóművészeti alkotás, számozott (14/25, 16/25), kartonon, az egyik paszpartuban, részben elváltak a kartontól, 40x30 cm és 30x40 cm.
1943089
11453
31
Photo
1984-2010 Jankovszky György(1946-): Budapest, Lenin elvtárs jelen van, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra kasírozva, 10×8 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF