Bücher: Technik Zahl der Lose: 30
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1615314
15627
309
Books: Technics
A technika világa. A. Sz. Fedorov: Miért rozsdásodnak a fémek? Fordította Szőke László./Valkó Iván Péter: Telefon és távíró./ Vécsey Béla: A vas- és acélgyártás./Lőrincz Gáspár: Gépóriások a Szovjetunióban./György Zoltán: Automatagépek./Bodrossy Félix: A plasztikus film. Bp., 1951-1953, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas illusztrált félvászon-kötés.
1615322
15628
309
Books: Technics
Ügyes kezek. Bp., 1956, Művelt Nép. Második kiadás. Kiadói kopottas félvászon-kötés, hiányzó címlappal.
1664167
15629
309
Books: Technics
Kádár G.: Rádióvevőkészülékek kapcsolásai. Bp., 1966. Műszaki
1660418
15630
309
Books: Technics
Prohászka János: Esztergályosok és marósok zsebkönyve. Különös tekintettel a menetszámításra. Bp.,(1917),Népszava, 164 p. Harmadik, bővített kiadás. Korabeli félvászon-kötés.
1640391
15631
309
Books: Technics
Pál Imre: Térláttatós ábrázoló mértan. Bp., 1959, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés, 2 db szemüveggel. 1641105
15632
309
Books: Technics
Sárik József: Gépkocsi karosszériák karbantartása és javítása. Bp., 1964, Műszaki. 2., átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
1629963
15633
309
Books: Technics
Tábori Róbert: A zseblámpától a rádióig. Bp., 1954, Művelt Nép Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
1660358
15634
309
Books: Technics
Vegyes könyv tétel, 3 db: Kószó József: Szaunák, szoláriumok, fürdők. Bp, 1992, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés. Chris Schreiber-Jerry Goldberg: Szauna. Bp, é.n., Holló és Társa. Kiadói kartonált papírkötés. Homonnay György-Dr. Molnár Zoltán: Fűtéstechnika. Bp., 1979, Műszaki. Kiadói műbőr-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
1633717
15635
309
Books: Technics
Friedrich Lorenz: A gépek hősei. Fordította: Wiesner Juliska. Bp., 1941, Dante. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötésben. Jó állapotban.
1614584
15636
309
Books: Technics
B. L. Jacot, D. M. B. Collier: Marconi az éter varázslója. A magyar rádió fejlődésének történetével kiegészítette Zakariás János. Fordította Konkoly Kálmán. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
1611980
15637
309
Books: Technics
1616489
15638
309
Books: Technics
E. Aisberg: Ilyen egyszerű a rádió! Fordította: Szabó György. Bp., 1963, Táncsics. Második, bővített kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF