Bücher: Religion Zahl der Lose: 53
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1631316
15701
309
Books: Religion
Magyar Protestáns Almanach az 1933. évre. Szerk. Gegus Dániel, Herceg Hohenlohe Károly Egon, Dr. Laurentzy Vilmos. Debrecen, 1932, Tiszántúli Könyv és Lapkiadó Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kijáró elülső előzéklappal, kissé laza fűzéssel.
1643520
15702
309
Books: Religion
H.V. Morton: Az üdvözítő nyomában. I-II. kötet. Fordította: Kosáryné Réz Lola. Bp., 1929, Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, fekete-fehér fotókkal. Jó állapotban.
1615117
15703
309
Books: Religion
Oravala Ágoston: A parasztpróféta. Életrajzi regény. Fordította br. Podmaniczky Pál. Bp., 1932, fordítói kiadás, Székely és Társa Könyvnyomdája. Kiadói félvászon-kötés. 1630385
15704
309
Books: Religion
Erdélyi egyházaink évszázadai. RMSZ Zsebkönyvek. Bukarest, 1992, Transil Rt. Kiadói papírkötés.
1643974
15705
309
Books: Religion
Dr. Mihályfi Ákos: Szűz Mária az Ó-Szövetségben. Májusi elmélkedések. Bp.,é.n. Mária Kert. 147p. Bombornyomott egészvászon kötésben.
1644758
15706
309
Books: Religion
Végzet és gondviselés. Levelezés Stolz Albánnal. Sajtó alá rend. Dr. Mayer Gyula. Ford. Tabódi Jenőné. Ungvár-New-York, 1912. Földesi Gyula Könyk. 1 sztl. lev. 289 p. Korabeli, aranyozott vászonkötésben.
1641781
15707
309
Books: Religion
Schütz Antal: Őrség. Bp., 1936, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, hiányos gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal.
1640406
15708
309
Books: Religion
Bhikkhu Satori Bhante: A sintoizmus. Fordította: Kéri Elemér. A világ nagy vallásai. Bp., 1990, Gondolat. Kiadói papírkötés, néhány lap sarka sérült.
1633855
15709
309
Books: Religion
Endreffy János: A 450 éves Luther és a mai katholikusság. h.n., 1934, Szlovenszkói Magyar Evangélikus Szövetség, (Pozsony, Wigand K. F. Grafikai Műintézet Rt-ny.) Kiadói papírkötés, ajándékozási sorokkal.
1631775
15710
309
Books: Religion
Dr. Walther Vilmos: Luther jelleme. Fordította: Ifj. Victor János. Bp., é.n., Magyar Evangéliumi Keresztyén Diákszövetség Kiadóvállalalta. Átkötött amatőr papírkötés, megviselt állapotban, kopott, foltos viseltes borítóval.
1508778
15711
309
Books: Religion
1640413
15712
309
Books: Religion
Bartók István: Mennyek Királynője. Bp., 2005, Helikon. Kiadói papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF