Uhren Zahl der Lose: 44
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1658354
11328
309
Watches
Szovjet katonai karóra, számlapon vörös csillaggal és tankkal, dámtumjelzővel. Működő, jó állapotban, fém szíjjal. / Soviet military tanker watch 1681539
11329
309
Watches
Cornavin férfi karóra, enyhén kopott számlappal, bőr szíjjal, működik, 17 köves 1681520
11330
309
Watches
Cornavin női karóra, bőr szíjjal, 17 köves, szép állapotban, működik
1681526
11331
309
Watches
Doxa férfi karóra, kopott számlappal, bőr szíjjal, működik
1681511
11332
309
11000
Watches
Ingersoll britt nem működő zsebóra, szép számlappal
1681528
11333
309
11000
Watches
Doxa férfi karóra, enyhén kopott számlappal, bőr szíjjal, működik
1620219
11334
309
Watches
Úti utazóóra, leírással, saját dobozában
1686051
11335
309
24000
Watches
Romanson női karóra, fém szíjjal, tartalék láncszemekkel, saját dobozában
1681269
11336
309
Watches
Seriksof vasúti zsebóra asztali fém tokkal / Railway pocket watch with table holder 5,6x5,6 cm 1681271
11337
309
Watches
Fém zsebóra, szép, működő állapotban, hibátlan számlappal d:5 cm
1603539
11338
309
Watches
cca 1880 Patent Lever. Svájci zsebóra kulcsos felhúzással, szép állapotú ezüst tokban. Működő szerkezettel, kulccsal, sérült hátlappal / Vintage Swiss silver pocket watch with winding key. Back case damaged d:5cm 1603564
11339
309
Watches
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF