Keramiken Zahl der Lose: 39
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1680680
11108
309
Art-ceramics
Jelzett kínai mázas kerámia váza, kézzel festett, máz lepattanással, m: 27 cm 1686155
11109
309
Art-ceramics
Banános doboznyi porcelán és kerámia tányérok, tálak, többsége hibátlan, összesen: 44 db 1684198
11110
309
Art-ceramics
Miska kancsó, mázas kerámia, jelzés nélkül, apró máz hibákkal, m: 19 cm
1683978
11111
309
Art-ceramics
Kéményseprő fiúcska, P jelzéssel, mázas kerámia, kopott, m:16 cm
1681662
11112
309
Art-ceramics
Városlődi majolika kerámia emlék áttört kulacs (Balatonlelle), apró máz hibával, jelzett, m:13 cm 1681599
11113
309
Art-ceramics
Jelzett mázas söröskorsó, hibátlan, m:11 cm 1634169
11114
309
Art-ceramics
Porcelán és kerámia tárgyak, hibátlanok, összesen: 4 db
1653576
11115
309
Art-ceramics
Festett mázas kerámia korsó, apró lepattanással, m: 24 cm
1620548
11116
309
Art-ceramics
Dekoratív virágos kerámia leveses tányér, jelzés nélkül, kis kopásokkal, d: 24,5 cm
1620563
11117
309
Art-ceramics
Dekoratív szőlőmotívumos kerámia leveses tányér, jelzett, kis lepattanásokkal, d: 22,5 cm 1570241
11118
309
100
Art-ceramics
Jelzett görög pohár, égetett agyag fehér mázzal, hibátlan, m:10,5 cm 1556494
11119
309
Art-ceramics
Bakancs alakú asztali írószertartó, mázas kerámia, jelzés nélkül, 12×8×18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF