https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Dokument Zahl der Lose: 134
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1660099
11910
309
0
1000
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1922 Pécsi jogakadémia államtudományi vizsga bizonyítvány 1538827
11911
309
0
1000
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1924-1928 Elemi Népiskolai Értesítő Könyvecske, nagykanizsai és sashalmi iskolák bejegyzéseivel, Nagykanizsa, 1922, Fischel Fülöp, viseltes állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1683217
11912
309
0
1000
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1925 Földes Pál Preciziós Szerszámok gyára, díszes fejléces levél, 29x22,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1683400
11913
309
0
1000
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1925 Cífka József pincegazdászati cikkek szaküzlete, díszes fejléces számla, 100K okmánybélyeggel, 29x22,5 cm 1245160
11914
309
0
1000
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1925 Budapest Székesfőváros Iparrajziskola 2db bizonyítványa
Das Lot is nicht erreichbar
1612976
11915
309
0
3000
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1925-1928 A pécsi M. Kir. Erzsébet-Tudományegyetem jogászhallgatójának leckekönyve, az egyetem tanárainak, pl.: Dr. Holub József történész, jogtörténész, Dr. Halasy-Nagy József filozófus, Dr. Hodinka Antal történész, Dr. Faluhelyi Ferenc jogász, Dr. Entz Béla patológus és más tanárok, köztük neves jogászok aláírásaival, fényképpel, 2db 10000 koronás, 4db 1000 koronás, 3db 10f. okmánybélyeggel, pecsétekkel, kopottas borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1680174
11916
309
0
1400
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1926-1977 Pápa, elemi népiskolai értesítő-könyvecske + a XXII. Soproni Szabadegyetem plakátja
Das Lot is nicht erreichbar
1658081
11917
309
0
1000
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1926 M. Kir. Kereskedelemügyi Minisztérium - Posta- és távírda- vezérigazgatóság - postakocsiban való utazásra, valamint ellenőrzésre jogosító igazolványa, magyar és francia nyelven, pecséttel, viseltes vászonkötésben. 1477992
11918
309
0
800
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1926 2 belépőjegy a debreceni jogászbálra. 1685940
11919
309
0
1200
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1927 Schweitzer József és Fia, Dunlop gyártmányok magyarországi vezérképviselete, díszes fejléces számla, 28x22,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1684753
11920
309
0
1000
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1928-1934 Igazolvány felvonó kezelő részére, 2 db, fényképpel, pecséttel, 12,5x8 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1601483
11921
309
0
1600
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1893-1894 Munkakönyv asztalos segéd részére, Moson, 15 kr. illetékbélyeggel, kissé viseltes, foltos.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse