https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 467

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
(Tildy Zoltán): Árva Péter bosszúja. Bp., é.n., Slyvester Rt., 55 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, szövegközti illusztrációkkal. Tildy Zoltán (1889-1961) református lelkész, Slyvester Irodalmi és Nyomdai Intézet Rt. alapító tulajdonosának, későbbi miniszterelnök, majd köztársasági elnöknek a kisregénye.
1
16259.

(Tildy Zoltán): Árva Péter bosszúja. Bp., é.n., Slyvester Rt., 55 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, szövegközti illusztrációkkal. Tildy Zoltán (1889-1961) református lelkész, Slyvester Irodalmi és Nyomdai Intézet Rt. alapító tulajdonosának, későbbi miniszterelnök, majd köztársasági elnöknek a kisregénye.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kövér Ilma: Zrinyi Ilona. Munkács vár asszonya. Bp.,é.n., Magyar Keresk. Közlöny Hírlap- és Könyvkiadóvállalat. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötéskor felhasználták, kissé hiányos szélű címoldallal.
1
16260.

Kövér Ilma: Zrinyi Ilona. Munkács vár asszonya. Bp.,é.n., Magyar Keresk. Közlöny Hírlap- és Könyvkiadóvállalat. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötéskor felhasználták, kissé hiányos szélű címoldallal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szemelvények Quintus Horatius Flaccus műveiből. Összeállította, bevezetéssel, magyarázatokkal, és jegyzetekkel ellátta Wirth Gyula. Bp., (1929), Franklin. Átkötött félvászon-kötés, egy helyen firkával (44. p.),javított oldallal (57/58 p.), pár helyen ceruzás-tollas bejelöléssel.
1
16261.

Szemelvények Quintus Horatius Flaccus műveiből. Összeállította, bevezetéssel, magyarázatokkal, és jegyzetekkel ellátta Wirth Gyula. Bp., (1929), Franklin. Átkötött félvászon-kötés, egy helyen firkával (44. p.),javított oldallal (57/58 p.), pár helyen ceruzás-tollas bejelöléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Claude Augé: Grammaire Cours Élémentaire. Paris, 1918, Larousse. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval.
1
16262.

Claude Augé: Grammaire Cours Élémentaire. Paris, 1918, Larousse. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Marssó József: A titokzatos alagút. Jaski István rajzaival. Bp.,é.n., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói kopottas félvászon-kötés, de belül jó állapotban.
1
16263.

Marssó József: A titokzatos alagút. Jaski István rajzaival. Bp.,é.n., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói kopottas félvászon-kötés, de belül jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Preszly Elemér: Ősz. Váci könyvek 29. Vác, 1941, Váci Múzeum-Egyesület. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, ajándékozási sorokkal.
1
16264.

Dr. Preszly Elemér: Ősz. Váci könyvek 29. Vác, 1941, Váci Múzeum-Egyesület. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, ajándékozási sorokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rolla Margit: Arany estéje. Bp., 1944, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben, védőborítóval, hiányzó hátsó védőborítóval, de egyébként jó állapotban.
1
16265.

Rolla Margit: Arany estéje. Bp., 1944, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben, védőborítóval, hiányzó hátsó védőborítóval, de egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
May Károly: Az ezüsttó kincse. Átdolgozta Vida Aladár. Bp., 1946, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, egészoldalas illusztrációkkal.
1
16266.

May Károly: Az ezüsttó kincse. Átdolgozta Vida Aladár. Bp., 1946, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, egészoldalas illusztrációkkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A görög irodalom világa. Európai Antológia: Görögország. Szerk.: Borzsák István. Fordította: Arany János, Borzsák István, Devecseri Gábor, Harmatta János, Jánosy István, Muraközy Gyula, Trencsényi-Waldapfel Imre. Bp., 1966, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés.
1
16267.

A görög irodalom világa. Európai Antológia: Görögország. Szerk.: Borzsák István. Fordította: Arany János, Borzsák István, Devecseri Gábor, Harmatta János, Jánosy István, Muraközy Gyula, Trencsényi-Waldapfel Imre. Bp., 1966, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ribbeck Ottó: A római költészet története I-III. Forditotta Csiky Gergely és Katona Lajos. Bp., 1891-1893. Magyar Tudományos Akadémia. Egységes, kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, az I. kötet előzéklapja ragasztott. Jó állapotban.
1
16268.

Ribbeck Ottó: A római költészet története I-III. Forditotta Csiky Gergely és Katona Lajos. Bp., 1891-1893. Magyar Tudományos Akadémia. Egységes, kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, az I. kötet előzéklapja ragasztott. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kassák Lajos: Egy ember élete I-III. (Egybekötve.) I. Gyermekkor. II. Kamaszévek. III. Csavargások. Bp., é.n., Dante. Egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
1
16269.

Kassák Lajos: Egy ember élete I-III. (Egybekötve.) I. Gyermekkor. II. Kamaszévek. III. Csavargások. Bp., é.n., Dante. Egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Abonyi Lajos: A fonó krónikája I-III. kötet. (Egybekötve.) Beszélyek a magyar népéletből. I. kötet: A szegény Szűcs Marcsa. II. kötet: A sári biró lánya. Pap János országa. Bogár és bársony. III. kötet: Paraszt dráma. Két falu baja. Bp., 1891, Ruzitska Ármin, 159+254+204 p. Korabeli félvászon-kötés, kopottas borítóval, a borítók elülső oldalait felhasználták, de belül jó állapotban.
1
16270.

Abonyi Lajos: A fonó krónikája I-III. kötet. (Egybekötve.) Beszélyek a magyar népéletből. I. kötet: A szegény Szűcs Marcsa. II. kötet: A sári biró lánya. Pap János országa. Bogár és bársony. III. kötet: Paraszt dráma. Két falu baja. Bp., 1891, Ruzitska Ármin, 159+254+204 p. Korabeli félvászon-kötés, kopottas borítóval, a borítók elülső oldalait felhasználták, de belül jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse