Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 467

16030.

Rufpreis:
1 600 HUF

16031.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsávolya Zoltán: Noszthy Fuji. Színdarab hat felvonásban Mikszáth Kálmán támogatásával. Bp., 2011, Napkút. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált!
16032.

Rufpreis:
2 000 HUF

16033.

Rufpreis:
6 000 HUF

16034.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

16035.

Rufpreis:
1 600 HUF

Arany Koszorú. Arany János költeményeiből. Születése századik évfordulójának ünnepére. Bp., 1917, Franklin. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
16036.

Rufpreis:
1 200 HUF

Isaák Mártha: Bilincsek. Bp., é.n., Franklin. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.
16037.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mark Twain: Tamás úrfi léghajón (Tom Sawyer abroad.) Elbeszéli Huck Finn. Fordította Halász Gyula. Pólya Tibor (1886-1937) grafikus rajzaival. A borító illusztrációja Radó György (1907-) grafikus munkája. Bp., é.n., Athenaeum, 173 p. Kiadói kissé kopottas illusztrált félvászon-kötés, egészoldalas illusztrációkkal.
16038.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

16039.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

16040.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

16041.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF