Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 327
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1612771
10084
307
5500
Goffredi jelzéssel: Tengeren, olaj, vászon, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 29×38,5 cm
1662993
10085
307
Grünwald jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, sérült keretben, 12×14 cm 1661270
10087
307
14000
Gyarmathy jelzéssel: Kompozíció. Olaj, farost, 68×58 cm
1574888
10088
307
480000
Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Kompozíció 1965. Kollázs, farost, jelzett (tükörírásban), keretben, 35×50 cm
1574853
10089
307
85000
Gyelmis Lukács János (1899-1979): Kilátás a hegyről. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×80 cm 1661284
10090
307
Gyémánt jelzéssel: Fülbevalós lány. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 40×55 cm 1600241
10091
307
Győri Zsolt (1968-): Kert. Olaj, vászon, jelzett, 50×70 cm
1658532
10092
307
Hajósi Mónika (1950- ): Víz alatt, olaj, farost, jelzett a hátoldalon, 65×68 cm 1642209
10093
307
Harmath Sándor (?-?): Sikátor, olaj, farost, hátoldalon jelzett, 61×40 cm
1661923
10094
307
Hedvig jelzéssel(1905): Virágcsendélet. Olaj, vászon, 78×34 cm
1644718
10095
307
Hepp Edit (1947-): Mátyás templom. Rézkarc, papír, jelzett, 28×19 cm
1632801
10096
307
4600
Herman Lipót (1884-1972): Komjáti után: Vándorlók, színezett rézkarc, papír, jelzett, 40×48 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF