Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 327

Goffredi jelzéssel: Tengeren, olaj, vászon, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 29×38,5 cm
10084.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Grünwald jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, sérült keretben, 12×14 cm
10085.

Rufpreis:
4 000 HUF
14

Gyarmathy jelzéssel: Kompozíció. Olaj, farost, 68×58 cm
10087.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Kompozíció 1965. Kollázs, farost, jelzett (tükörírásban), keretben, 35×50 cm
10088.

Rufpreis:
480 000 HUF
1 300,81
1 500,00

Gyelmis Lukács János (1899-1979): Kilátás a hegyről. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×80 cm
10089.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

Gyémánt jelzéssel: Fülbevalós lány. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 40×55 cm
10090.

Rufpreis:
4 000 HUF

Győri Zsolt (1968-): Kert. Olaj, vászon, jelzett, 50×70 cm
10091.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Hajósi Mónika (1950- ): Víz alatt, olaj, farost, jelzett a hátoldalon, 65×68 cm
10092.

Rufpreis:
10 000 HUF

Harmath Sándor (?-?): Sikátor, olaj, farost, hátoldalon jelzett, 61×40 cm
10093.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hedvig jelzéssel(1905): Virágcsendélet. Olaj, vászon, 78×34 cm
10094.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Hepp Edit (1947-): Mátyás templom. Rézkarc, papír, jelzett, 28×19 cm
10095.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herman Lipót (1884-1972): Komjáti után: Vándorlók, színezett rézkarc, papír, jelzett, 40×48 cm
10096.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF