Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 111

Tóth Sándor (1933-) 1989. "MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete / gyerőmonostori Kemény János" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2
30629.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vincze Dénes (1914-1972) DN "A Vállalat Kiváló Brigádja" Br plakett, dísztokban (70mm) + DN "A Vállalat Kiváló Ifjúsági Brigádja" Br plakett, dísztokban (70mm) T:2
30630.

Rufpreis:
1 000 HUF

1861. "Országgyűlési Emlék" ezüstözött Br emlékérem. "HON SZERETET 'S EGYETÉRTÉSBE VAN ERŐ 'S ISTENI ÁLDÁS - 1861 ORSZÁG GYŰLÉSI EMLÉK / E HAZA CSAK AKKOR TULAJDONUNK HA TÖRVÉNYEINKET NEM IDEGENEK KEZELIK - HAZÁDNAK RENDÜLETLENÜL LÉGY HÍVE....". (50mm) T:1-,2 erősen kopott ezüstözés
30631.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

1983. "Árpád a honfoglaló magyarok fejedelme / Itt küzdöttek a honért Árpád hős hadai" jelzett Ag emlékérem tokban (98,90g/0.999/60mm) T:1- patina
30632.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
11

1903. "Pro Libertate / A kassai Rákóczi-kiállítás emlékére" Br emlékérem szalag nélkül (30mm) + DN "Deák Ferenc született 1803 / Ha Isten velünk, ki ellenünk" Al emlékérem füllel (19mm) T:2 ph.
30633.

Rufpreis:
3 000 HUF

1912. "Budapest Székesfővárosi Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdeme jutalmazására" jelzett Ag emlékérem (30,73g/0.987/40mm) T:2,2- ph.
30634.

Rufpreis:
3 000 HUF
10

1927. "A Tiszavidéki Mezőgazdasági-, Ipari-, Kereskedelmi- és Kulturális Kiállítás Emlékére - Szentes / Vagyok olyan legény mint te, vágok olyan rendet mint te" fém plakett (~91mm) T:2-,3 hajlott lemez
30635.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

~1930. "Budapest Székesfővárosi Levente Egyesületek" Br díjérem, füllel.. Szign.: Boskol L. (41mm) T:2- karc
30636.

Rufpreis:
800 HUF

~1930. "Újpesti Torna Egyesület 1885" Br emlékérem szalag nélkül, hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel (30mm) T:2
30637.

Rufpreis:
1 800 HUF

1938. "Alföldi Kerület MOLSZ (Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség) 1938" Br emlékérem. Szign.: GEDEY (62mm) T:2
30638.

Rufpreis:
1 600 HUF

1961. "Debrecen 600 éve város" Br plakett, eredeti tokban (144mm) T:2
30639.

Rufpreis:
1 400 HUF

1965. "Szolgálati Érdemérem 550 repült óra után" szalagsávval, eredeti, sérült tokban T:2  Hungary 1965. "Meritorious Service Medal after 550 hours of flying" with thin ribbon, in original damaged case C:XF
30640.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF