Flohmarkt Zahl der Lose: 260
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1657408
11376
306
Flea Market
Art deco likőrösüveg / Liquor bottle 23 cm
1657405
11377
306
30000
Flea Market
Az MHRT Mahart 1054-es uszályának jelzett hajóharangja. Nagyméretű bronz. Szép, erős hangja van. / Original bronze ship bell. 41 cm 1657398
11378
306
Flea Market
Vegyes bolhapiac tétel: porcelánok, üveg kínálók, fém váza. 1513684
11379
306
Flea Market
Jin-jang fali tükör, műanyag, d:28 cm (tükör d:14 cm)
1513778
11380
306
Flea Market
Gázmaszk, jó állapotban, 26×16 cm
1517836
11381
306
Flea Market
Díszes háromágú fém gyertyatartó, m: 14,5 cm 1630615
11382
306
Flea Market
Ón és cink poharak, közte kézzel vésett és jelzettek, m:4-11 cm, összesen: 14 db 1582094
11383
306
Flea Market
Rózsafa nyelű réz evőeszköz készlet / Rose-wood, copper cuttlery set 1509200
11384
306
Flea Market
Retró bőrönd, kisebb kopásokkal, 66×48 cm 1626344
11385
306
Flea Market
cca 18. század 4 db régi ón tányér, jelzettek,kopásokkal, d: 23 cm
1466055
11386
306
Flea Market
Gazdagon díszített német ón tányér, jelzett, d: 24,5 cm 1466167
11387
306
Flea Market
3 db lovas metszet modern replikája fémlemezen, fa keretben, 22,5×16,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF