Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 160
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1524408
15542
305
Books: Architecture, Art
Goszudarsztvennaja Tretyjakovszkaja Galereja. A Tretyjakov Galéria képei, színes festményreprodukciók igényes kivitelben, mappába rendezve / Gosudarstvennaya Tret'yakovskaya Galereya. Artworks from the Tret'yakov Gallery, coloured reproductions in a folder
1392701
15543
305
Books: Architecture, Art
Die Nackte Mann / The Naked Man. Nürnberg, [2012], Verlag für modern Kunst. Papírkötésben, jó állapotban. 1640975
15544
305
Books: Architecture, Art
Kaesz Gyula: Ismerjük meg a bútorstílusokat. Budapest, 1978, Gondolat. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban. 1644661
15545
305
Books: Architecture, Art
Ledács Kiss Aladár-Szűtsné Brenner Klára : Ismerjük meg a keleti szőnyegeket. Gondolat, 1963. Budapest
1640373
15546
305
Books: Architecture, Art
Hoffmann Edith: Művészfejek. Bp., 1945, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papírborítóban, a címkép leszakadt a borítóról, de egyébként jó állapotban.
1640612
15547
305
Books: Architecture, Art
Pesti Hírlap könyvtára. A szépművészetek könyve. Bp., 1940, Pesti Hírlap Rt. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel.
1640505
15548
305
Books: Architecture, Art
Pieter Brueghel: Gyermekjátékok. Szerk.: Kass János. Bevezetéssel és magyarázatokkal ellátta: Lukácsy András. A verseket Weöres Sándor írta. Bp., 1981, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. 1626539
15549
305
Books: Architecture, Art
1642452
15550
305
2200
Books: Architecture, Art
Makovecz Imre építész. Egy már régóta esedékes szentendrei kiállításhoz. Összeáll.: Thurzó G. István. Bp., 2000, Szentendrei Építészgrafikai Galéria. Készült 50 példányban. Tűzött papírkötésben, jó állapotban. + Makovecz Imre: Írások 2000-1990. Bp., 2001, Editio Plurilingua. Papírkötésben, jó állapotban.
1632423
15551
305
Books: Architecture, Art
Entz Géza: Gótikus építészet Magyarországon. A fényképeket Kónya Kálmán készítette. Bp.,1974,Magyar Helikon-Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1616572
15552
305
Books: Architecture, Art
Dr. Kós Károly, Szentimrei Judit, Dr. Nagy Jenő: Moldvai csángó népművészet. Bukarest, 1981, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1616599
15553
305
3800
Books: Architecture, Art
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF