Uhren

Zahl der Lose: 46

Quartz óra, működik de elem nélkül, 8×6 cm
11394.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db quartz óra fém és bőr szíjjal, működnek
11395.

Rufpreis:
1 200 HUF

4 db mechanikus és kvarc óra
11396.

4 db mechanikus és kvarc óra

Rufpreis:
1 000 HUF

Adria Biztosító Társulat jelzett ébresztő utazóóra és persely, kulccsal, működik, 12x9,5 cm
11397.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1880 Patent Lever. Svájci zsebóra kulcsos felhúzással, szép állapotú ezüst tokban. Működő szerkezettel, kulccsal, sérült hátlappal / Vintage Swiss silver pocket watch with winding key. Back case damaged d:5cm
11398.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11399.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1880 John Myers and Co. Geneva. Svájci zsebóra kulcsos felhúzással, szép állapotú ezüst tokban. Műköső szerkezettel, kulccsal, számlapon hajszálrepedésekkel / Vintage Swiss silver pocket watch made for John Myers London with winding key. Tiny cracks on the dial d:5cm
11400.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Junghaus asztali óra, feles ütős, kulccsal, működik, 40×20×15 cm
11401.

Rufpreis:
5 000 HUF

Württemberg utazó óra, másodpercmutatós, újrafestve, felhúzóval, működőképes állapotban, 18x12x10 cm
11402.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Tissot 1853 PRC 100 karóra, zafír üveggel, fém szíjjal, eredeti dobozában, jelzett, működik / Tissot 1853 PRC 100 men's wristwatch, sapphire crystal, metal band, in nice working condition
11403.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Danuvia aszali óra, nem működik, 23x13x5 cm
11404.

Rufpreis:
2 000 HUF

Majak szovjet retró asztali óra, 8 napos, anker járatos, 11,5x17x5 cm
11405.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF