Uhren Zahl der Lose: 46
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1642831
11394
305
Watches
Quartz óra, működik de elem nélkül, 8×6 cm
1646258
11395
305
Watches
2 db quartz óra fém és bőr szíjjal, működnek
1601911
11396
305
Watches
4 db mechanikus és kvarc óra
1646176
11397
305
Watches
Adria Biztosító Társulat jelzett ébresztő utazóóra és persely, kulccsal, működik, 12x9,5 cm
1603539
11398
305
Watches
cca 1880 Patent Lever. Svájci zsebóra kulcsos felhúzással, szép állapotú ezüst tokban. Működő szerkezettel, kulccsal, sérült hátlappal / Vintage Swiss silver pocket watch with winding key. Back case damaged d:5cm
1603564
11399
305
Watches
1603531
11400
305
30000
Watches
cca 1880 John Myers and Co. Geneva. Svájci zsebóra kulcsos felhúzással, szép állapotú ezüst tokban. Műköső szerkezettel, kulccsal, számlapon hajszálrepedésekkel / Vintage Swiss silver pocket watch made for John Myers London with winding key. Tiny cracks on the dial d:5cm
1644595
11401
305
Watches
Junghaus asztali óra, feles ütős, kulccsal, működik, 40×20×15 cm 1556153
11402
305
Watches
Württemberg utazó óra, másodpercmutatós, újrafestve, felhúzóval, működőképes állapotban, 18x12x10 cm
1645426
11403
305
60000
Watches
Tissot 1853 PRC 100 karóra, zafír üveggel, fém szíjjal, eredeti dobozában, jelzett, működik / Tissot 1853 PRC 100 men's wristwatch, sapphire crystal, metal band, in nice working condition
1646013
11404
305
Watches
Danuvia aszali óra, nem működik, 23x13x5 cm
1646187
11405
305
Watches
Majak szovjet retró asztali óra, 8 napos, anker járatos, 11,5x17x5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF