https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 284

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1930 Magyar Királyi Posta díszes távirat, Reményi József domborművéről készült dombornyomott képpel, 25x18,5 cm
1
13320.

cca 1930 Magyar Királyi Posta díszes távirat, Reményi József domborművéről készült dombornyomott képpel, 25x18,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1930-1940 35 db lapkivágat szabadkőművességgel kapcsolatos cikkekről, többek közt Nemzeti Újság, Szabadság, Új magyarság, Magyar Hírlap, Az Est lapokból
1
13321.

cca 1930-1940 35 db lapkivágat szabadkőművességgel kapcsolatos cikkekről, többek közt Nemzeti Újság, Szabadság, Új magyarság, Magyar Hírlap, Az Est lapokból

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
15
 
cca 1930-1950 Vegyes kisnyomtatvány tétel: reklámlapok, hirdetmény, számlák, stb., összesen 11 db
1
13322.

cca 1930-1950 Vegyes kisnyomtatvány tétel: reklámlapok, hirdetmény, számlák, stb., összesen 11 db

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1930-2000 3 Lengyelországgal kapcsolatos nyomtatvány: Komoróczy György: A mai Lengyelország. Bp., 1937. Magyar Szemle. Egészvászon kötésben + Úti térkép.+ Jablonski - Zielinski: Warsaw. 1999. / Lot regarding Poland
1
13323.

cca 1930-2000 3 Lengyelországgal kapcsolatos nyomtatvány: Komoróczy György: A mai Lengyelország. Bp., 1937. Magyar Szemle. Egészvászon kötésben + Úti térkép.+ Jablonski - Zielinski: Warsaw. 1999. / Lot regarding Poland

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1930-1940 Gyógyászati segédeszközök árumintakatalógusa, képekkel gazdagon illusztrálva. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven,16 sztl. lev.+ 301-750 p./ cca 1930-1940 Merchandise catalogue for medical aid, with picutres. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Half-linen-binding, with little bit worn cover, in German language,
1
13324.

cca 1930-1940 Gyógyászati segédeszközök árumintakatalógusa, képekkel gazdagon illusztrálva. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven,16 sztl. lev.+ 301-750 p./ cca 1930-1940 Merchandise catalogue for medical aid, with picutres. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Half-linen-binding, with little bit worn cover, in German language,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1930-1935 Két nyomtatvány Budapestről:  1930 Resuchet Budapest. Die Königin der Donau. Bp., 1930, Budapest Székesfőváros Nyomdája. Fekete-fehér fotókkal, német nyelven. 1935  Auf der Donau nach Budapest/ on the Danube to Budapest. Bp., Athenaeum. Fekete-fehér fotókkal, német és angol nyelven.
1
13325.

1930-1935 Két nyomtatvány Budapestről: 1930 Resuchet Budapest. Die Königin der Donau. Bp., 1930, Budapest Székesfőváros Nyomdája. Fekete-fehér fotókkal, német nyelven. 1935 Auf der Donau nach Budapest/ on the Danube to Budapest. Bp., Athenaeum. Fekete-fehér fotókkal, német és angol nyelven.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1930-1935 Színházi Élet 5 db száma, vegyes minőségben
1
13326.

1930-1935 Színházi Élet 5 db száma, vegyes minőségben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1930-1960 Vegyes régi nyomtatvány- és okmánytétel (számlák, fizetési meghagyások, táviratok, okmányok) / mixed lot of old Hungarian documents and printed materials
1
13327.

1930-1960 Vegyes régi nyomtatvány- és okmánytétel (számlák, fizetési meghagyások, táviratok, okmányok) / mixed lot of old Hungarian documents and printed materials

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1930 Egészség folyóirat. Egészégtani ismeretek terjesztésére és a köz egészségügyi érdekeinek előmozdítására. Szerk.: Dr. Gerlóczy Zsigmond, dr. Melly József, negyvennegyedik könyv, Bp., Franklin-Társulat, korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel,  VIII+291 p.
1
13328.

1930 Egészség folyóirat. Egészégtani ismeretek terjesztésére és a köz egészségügyi érdekeinek előmozdítására. Szerk.: Dr. Gerlóczy Zsigmond, dr. Melly József, negyvennegyedik könyv, Bp., Franklin-Társulat, korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, VIII+291 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1930 Diarium azaz előjegyzési naptár az 1930-ik évre. Benne a Kir. Magyar Egyetemi Nyomda Könyveinek szakok szerint rendezett jegyzékével, árakkal. Bp., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Papírkötés, kissé szakadozott borítóval.
1
13329.

1930 Diarium azaz előjegyzési naptár az 1930-ik évre. Benne a Kir. Magyar Egyetemi Nyomda Könyveinek szakok szerint rendezett jegyzékével, árakkal. Bp., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Papírkötés, kissé szakadozott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1930 A Hét, Képes Hetilap 4 db száma (19, 21, 36, 37)
1
13330.

1930 A Hét, Képes Hetilap 4 db száma (19, 21, 36, 37)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1930 Bucsánszky Alajos nagy képes naptára 83. évf., sérült papírkötésben
1
13331.

1930 Bucsánszky Alajos nagy képes naptára 83. évf., sérült papírkötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse