cca 1930-1940 35 db lapkivágat szabadkőművességgel kapcsolatos cikkekről, többek közt Nemzeti Újság, Szabadság, Új magyarság, Magyar Hírlap, Az Est lapokból
cca 1930-2000 3 Lengyelországgal kapcsolatos nyomtatvány: Komoróczy György: A mai Lengyelország. Bp., 1937. Magyar Szemle. Egészvászon kötésben + Úti térkép.+ Jablonski - Zielinski: Warsaw. 1999. / Lot regarding Poland
cca 1930-1940 Gyógyászati segédeszközök árumintakatalógusa, képekkel gazdagon illusztrálva. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven,16 sztl. lev.+ 301-750 p./ cca 1930-1940 Merchandise catalogue for medical aid, with picutres. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Half-linen-binding, with little bit worn cover, in German language,
1930-1935 Két nyomtatvány Budapestről: 1930 Resuchet Budapest. Die Königin der Donau. Bp., 1930, Budapest Székesfőváros Nyomdája. Fekete-fehér fotókkal, német nyelven. 1935 Auf der Donau nach Budapest/ on the Danube to Budapest. Bp., Athenaeum. Fekete-fehér fotókkal, német és angol nyelven.
1930-1960 Vegyes régi nyomtatvány- és okmánytétel (számlák, fizetési meghagyások, táviratok, okmányok) / mixed lot of old Hungarian documents and printed materials
1930 Egészség folyóirat. Egészégtani ismeretek terjesztésére és a köz egészségügyi érdekeinek előmozdítására. Szerk.: Dr. Gerlóczy Zsigmond, dr. Melly József, negyvennegyedik könyv, Bp., Franklin-Társulat, korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, VIII+291 p.