https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Dokument

Zahl der Lose: 157

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1915 Bp., A Budapest X. Kerületi Városi Vörös Kereszt Választmány által orvos számára kiállított igazolás, borítékban
1
12197.

1915 Bp., A Budapest X. Kerületi Városi Vörös Kereszt Választmány által orvos számára kiállított igazolás, borítékban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1917, 1931 MÁV félárú jegy váltására jogosító igazolványok bőr kötésben
1
12198.

1917, 1931 MÁV félárú jegy váltására jogosító igazolványok bőr kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1918 Szolgálati cselédkönyv gazdasági cseléd részére
1
12199.

1918 Szolgálati cselédkönyv gazdasági cseléd részére

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1919 Fényképes ügyvédi igazolvány
1
12200.

1919 Fényképes ügyvédi igazolvány

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1919 Tanácsköztársaság fizetésemelésről szóló két okmány.
1
12201.

1919 Tanácsköztársaság fizetésemelésről szóló két okmány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1921-1926 A budapesti Kir. József Műegyetem leckekkönyve Molitórisz Gyula (1902-1959) gépészmérnök részére. Az egyetem rektorának, dékánjának, és tanárainak aláírásaival, okmánybélyegekkel (4 db 1kr. 50f., 2 db 5kr., 1 db 1000kr.) pecséttekkel. Az egészvászon-kötés hiányzik.
1
12202.

1921-1926 A budapesti Kir. József Műegyetem leckekkönyve Molitórisz Gyula (1902-1959) gépészmérnök részére. Az egyetem rektorának, dékánjának, és tanárainak aláírásaival, okmánybélyegekkel (4 db 1kr. 50f., 2 db 5kr., 1 db 1000kr.) pecséttekkel. Az egészvászon-kötés hiányzik.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1921 Magyar Királyi Államvasutak féláru-jegy váltására jogosító arcképes igazolványa, bőr tokban
1
12203.

1921 Magyar Királyi Államvasutak féláru-jegy váltására jogosító arcképes igazolványa, bőr tokban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1922 Ellátási jegy, ellenőrző szelvénnyel
1
12204.

1922 Ellátási jegy, ellenőrző szelvénnyel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1924-1928 Elemi Népiskolai Értesítő Könyvecske, nagykanizsai és sashalmi iskolák bejegyzéseivel, Nagykanizsa, 1922, Fischel Fülöp, viseltes állapotban.
1
12205.

1924-1928 Elemi Népiskolai Értesítő Könyvecske, nagykanizsai és sashalmi iskolák bejegyzéseivel, Nagykanizsa, 1922, Fischel Fülöp, viseltes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1924 16 db 50K okmánybélyeg fuvarlevél darabon "SOMOSKŐUJFALU MÁV" bélyegzéssel
1
12206.

1924 16 db 50K okmánybélyeg fuvarlevél darabon "SOMOSKŐUJFALU MÁV" bélyegzéssel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1925 Budapest Székesfőváros Iparrajziskola 2db bizonyítványa
1
12207.

1925 Budapest Székesfőváros Iparrajziskola 2db bizonyítványa

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1925-1928 A pécsi M. Kir. Erzsébet-Tudományegyetem jogászhallgatójának leckekönyve, az egyetem tanárainak, pl.: Dr. Holub József történész, jogtörténész, Dr. Halasy-Nagy József filozófus, Dr. Hodinka Antal történész, Dr. Faluhelyi Ferenc jogász, Dr. Entz Béla patológus és más tanárok, köztük neves jogászok aláírásaival, fényképpel, 2db 10000 koronás, 4db 1000 koronás, 3db 10f. okmánybélyeggel, pecsétekkel, kopottas borítóval.
1
12208.

1925-1928 A pécsi M. Kir. Erzsébet-Tudományegyetem jogászhallgatójának leckekönyve, az egyetem tanárainak, pl.: Dr. Holub József történész, jogtörténész, Dr. Halasy-Nagy József filozófus, Dr. Hodinka Antal történész, Dr. Faluhelyi Ferenc jogász, Dr. Entz Béla patológus és más tanárok, köztük neves jogászok aláírásaival, fényképpel, 2db 10000 koronás, 4db 1000 koronás, 3db 10f. okmánybélyeggel, pecsétekkel, kopottas borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse