https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Dokument Zahl der Lose: 157
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1600326
12197
305
0
2000
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1915 Bp., A Budapest X. Kerületi Városi Vörös Kereszt Választmány által orvos számára kiállított igazolás, borítékban
Das Lot is nicht erreichbar
1600079
12198
305
0
1600
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1917, 1931 MÁV félárú jegy váltására jogosító igazolványok bőr kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1599055
12199
305
0
1000
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1918 Szolgálati cselédkönyv gazdasági cseléd részére 1647567
12200
305
0
1000
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1919 Fényképes ügyvédi igazolvány
Das Lot is nicht erreichbar
1504917
12201
305
0
1400
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1919 Tanácsköztársaság fizetésemelésről szóló két okmány.
Das Lot is nicht erreichbar
1606383
12202
305
0
1600
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1921-1926 A budapesti Kir. József Műegyetem leckekkönyve Molitórisz Gyula (1902-1959) gépészmérnök részére. Az egyetem rektorának, dékánjának, és tanárainak aláírásaival, okmánybélyegekkel (4 db 1kr. 50f., 2 db 5kr., 1 db 1000kr.) pecséttekkel. Az egészvászon-kötés hiányzik.
Das Lot is nicht erreichbar
1604689
12203
305
0
1000
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1921 Magyar Királyi Államvasutak féláru-jegy váltására jogosító arcképes igazolványa, bőr tokban
Das Lot is nicht erreichbar
1648391
12204
305
0
1000
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1922 Ellátási jegy, ellenőrző szelvénnyel
Das Lot is nicht erreichbar
1538827
12205
305
0
1000
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1924-1928 Elemi Népiskolai Értesítő Könyvecske, nagykanizsai és sashalmi iskolák bejegyzéseivel, Nagykanizsa, 1922, Fischel Fülöp, viseltes állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1641100
12206
305
0
1000
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1924 16 db 50K okmánybélyeg fuvarlevél darabon "SOMOSKŐUJFALU MÁV" bélyegzéssel
Das Lot is nicht erreichbar
1245160
12207
305
0
1000
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1925 Budapest Székesfőváros Iparrajziskola 2db bizonyítványa
Das Lot is nicht erreichbar
1612976
12208
305
0
3000
Documents
Kunstobjekte & Papier
1
1925-1928 A pécsi M. Kir. Erzsébet-Tudományegyetem jogászhallgatójának leckekönyve, az egyetem tanárainak, pl.: Dr. Holub József történész, jogtörténész, Dr. Halasy-Nagy József filozófus, Dr. Hodinka Antal történész, Dr. Faluhelyi Ferenc jogász, Dr. Entz Béla patológus és más tanárok, köztük neves jogászok aláírásaival, fényképpel, 2db 10000 koronás, 4db 1000 koronás, 3db 10f. okmánybélyeggel, pecsétekkel, kopottas borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse