1860-1865 Der Zoologische Garten. Organ der Zoologischen Gesellschaft in Frankfurt a. M. Kiadta Dr. D. F. Weinland. I.-VI. évfolyam. (Két kötetbe egybekötve.) Korabeli félbőr-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült és kopottas borítóval, ex libris-szekkel. A III. évfolyam hiányos, a 3. szám hiányzik (44-61.) Az V. évfolyam hiányos a 6. szám hiányzik (168-209.) Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, 9 egészoldalas litografált táblával,( I. kötet 4 tábla, II. kötet 5 tábla.), közte színesekkel is, német nyelven. / 1860-1865 Der Zoologische Garten. Organ der Zoologischen Gesellschaft in Frankfurt a. M. Kiadta Dr. D. F. Weinland. I-VI. Years. (In two volume.) Contemporary half-leather-binding, with little bit worn cover, with a little bit worn and damaged spine, with ex librises. One number is missing in the third (III./3.) and fifth years. (V./6.) With a lit of illustrations, with nine full-pages lithographed illustrations (I. volume in 4 illustrations, II. volume in 5 illustrations), in German language.
1878 Földtani Közlöny VIII. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1878, Légrády-Testvérek, 330 p.+2 t. Átkötött félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, magyar és német nyelven.
cca 1879-1989 Vegyes újság, folyóirat tétel, 20 db,(Minta Nők Munkaköre, Uj idők, Pesti Hírlap Vasárnapja, Magyar Kulturszemle, Napkelet, Film-Színház-Muzsika,168 óra), változó, többnyire szakadozott állapotban.
1879 Földtani Közlöny XI. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1879, Légrády-Testvérek, 488 p.+3 t. Átkötött félvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban.
1881 Földtani Közlöny XI. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1881, Légrády-Testvérek, 331 p.+5 t. Átkötött félvászon kötés, kissé foltos lapokkal, magyar és német nyelven.
1889-1894 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1888.-1893. évi jelentéséből. Bp., 1889-1894, Franklin-Társulat, 35 p.+1t.+24+36+31 38+35 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
Természettudományi közlöny 21 kötet. Szerk.: Szily Kálmán, Lengyel Béla, Paszlavszky József. Budapest, 1889, K. M. Természettudományi Társulat, Pesti LLoyd-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas, foltos borítóval, meglazult fűzéssel, de belül jó állapotban.
1895-1901 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1894-1899. évi jelentéséből. Bp., 1895-1901, Franklin-Társulat, 35+26+25+28+26+25 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.