1919 Magyar Király József-Műegyetem díszes mérnöki oklevele,(matematika, mechanika, geodézia, középítéstan, hídépítéstan, út-vasútépítéstan, vízépítéstan tárgyakból tett vizsgát), Czakó Adolf (1860-1942) rektor (1918-1920) és Dr. Hültl Dezső (1870-1946) dékán (1917-1919) aláírásaival, töredezett függőpecséttel fa dobozban, 3 kr. okmánybélyeggel, pecséttel,1919. márciusi kiadású oklevélen a 'királyi' szavakat később áthúzták, 47x60 cm
1920-1927 A budapesti Királyi József Műegyetem mérnök-közgazdász leckekönyve, Bertalan Albert mérnök részére. Az egyetem rektorának, és dékánjainak, valamint tanárainak aláírásaival (Czakó Adolf, ifj. Szily Kálmán, Heller Farkas, Zelovich Kornél, Kossalka János, Pecz Samu, Oltay Károly...stb.) 3 db 30f.,3 db 1k. 50f. , 3 db 5kr , 4 db 50kr , 2 db 1000 korona okmánybélyegekkel, pecsétekkel. Kopottas, kissé viseltes egészvászon-kötés, fénykép nélkül.
1927 Tátralomnic (Tatranská Lomnica), díszes fejléces számla Steinbach Kornél (1889-?) tisztviselő részére Peidl Gyula (1873-1943) képviselő, korábbi miniszterelnök szobafoglalása ügyében