Taine Hippolit Adolf: Az angol irodalom története I-V. Fordította Csiky Gergely. Bp., 1881-1885, MTA. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, két kötetben tulajdonosi névbélyegzővel. Jó állapotban.
Molnár Ferenc:Kis hármaskönyv I., és III. kötet. Elbeszélések. Bp., 1916, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, és gerinccel, az első kötet elülső előzéklapja lyukas.
Radó Antal: Firdusziból. Feridún és fiai. Bp., é.n. ,Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), XXIII+125+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, foltos borítóval.
A. J. Russell: Csak bűnösöknek. (For sinners only.) Fordították Ifj. Biberbauer Richárd és Ifj. Czeglédy Sándor. Bp., 1934, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói foltos egészvászon-kötés.
Comte de Gobineau: A reneissance. Savonarola, Borgia Cézár, II. Gyula, X. Leó, Michelangelo történelmi jelenetek. Fordította Kuncz Aladár. Bp., é.n., Genius Kiadás, XVI+434 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos gerinccel.
Szentjóbi Szabó László költői munkái. Összeszedte Toldy Ferencz. Pest, 1865. Heckenast Gusztáv. 214 p. Kiadói, sérült, ragasztott papírkötésben. A gerincét javították.
Szász Károly: Versek. Költemények és műfordítások. (Szász Károly művei. Centenáriumi kiadás) Bp., 1929, Révai. 289 p. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben.