Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 457

Galsworthy, John: A Forsyte saga. 1., 4. köt. Bp., 1970, Magyar Könyvklub. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16227.

Rufpreis:
800 HUF

Fleuron, Sven: Tigrisivadék. Egy macskcsalád története. Bp., é. n., Dante. Kissé elváló papírkötésben.
16228.

Rufpreis:
1 200 HUF

Chósz Gy.: A mi daloskönyvünk. Brassó, 1908, Zeidner. Későbbi vászonkötésben, jó állapotban.
16229.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jókai Anna: Ima Magyarországért. Bp., 2003. A szerző által dedikált példány! Papírkötésben, jó állapotban.
16230.

Rufpreis:
2 000 HUF

Reader's Digest 700 év remekművei. Kalandozás a komolyzene világában. [2011]. 8 db CD-melléklettel. Bonatatlan csomagolásban, jó állapotban.
16231.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Kassák Lajos: Vagyonom és fegyvertáram. Bp., 1963, Magvető. Vászonkötésben, jó állapotban.
16232.

Rufpreis:
800 HUF

16233.

Rufpreis:
1 000 HUF

Eötvös József: Magyarország 1514-ben II-III. kötet. Bp., 1847, Hartleben K. Adolf, 427+355 p. Korabeli aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de belül szép állapotban. Első kiadás.
16234.

Rufpreis:
8 000 HUF

16235.

Rufpreis:
12 000 HUF

16236.

Rufpreis:
12 000 HUF

16237.

Rufpreis:
5 000 HUF

16238.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF